Do czego posuną się Kardashianki, by zostać na antenie?

przejdź do komentarzy

Mama menago boi się o przyszłość swojego show.

keeping up with kardashians keeping up with kardashians/© Fame/Flynet
Czy Kardashianki odróżniają rzeczywistość od swojego show? Keeping Up With The Kardashians jest jednym z głównych źródeł utrzymania całej rodziny. Teorie spiskowe mówią, że show z reality nie ma nic wspólnego, a większość przygód słynnej rodzinki jest po prostu ustawiona. Pod wielkim znakiem zapytania stoi wielka tramsformacja Bruce'a w Caitlyn Jenner, albo rozstanie Kourtney i Scotta. Czy ktokolwiek ma pewność, że to dzieje się naprawdę, a nie tylko dla zysku rodziny?

Kris Jenner (59 l.) boi się, że niedługo nastąpi koniec jej show. Rankingi pokazują, że coraz mniej ludzi chce oglądać Kardashianów. Widzów przed telewizory przyciągają sytuacje takie jak: oznajmienie przez którąś z sióstr, że jest w ciąży, czy akurat pokazuje zdjęcie dziecka po raz pierwszy. Kris kończą się pomysły, co jeszcze mogłyby sprzedać, by zapewnić sobie dochód.

Usta Kylie już były, ciąża Kim, poród Kourt, zmiana płci Bruce'a, a nawet wizyta z Kris u ginekologa. Macie pomysły, czym jeszcze mogłaby nas zaskoczyć ta rodzinka?

Mają powody do obawy? Wam też znudziło się już śledzenie losów Kardashianów?

 


To już koniec Keeping Up With The Kardashians?

To już koniec Keeping Up With The Kardashians?

To już koniec Keeping Up With The Kardashians?

To już koniec Keeping Up With The Kardashians?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!