Do Eugeniusza z Rolnik szuka żony: Gówniarz, tchórz

przejdź do komentarzy

Burza na FB.

rolnik szuka żony rolnik szuka żony/Facebook
Druga edycja Rolnik szuka żony. Czy i tym razem okaże się, że uczestnicy nie znaleźli miłości? Ania zerwała zaręczyny z Mariuszem. Także Eugeniusz postanowił zostać z Lilianną na koleżeńskiej stopie.

Lilianna mocno zaangażowała się w kontakty z rolnikiem. Nie kryła tego, że chciałaby ślubu. Ostatecznie jednak nie miała na co liczyć:

- Związek taki trwały... No, czy jest taki konieczny w takim wieku? Bo to są zobowiązania z jednej i z drugiej strony- mężczyzna się wykręcał.


- Pozostaniemy przyjaciółmi?- dopytywała Lilianna.


Na to ostatnie się zgodził.

Zachowanie Pana Eugeniusza nie spodobało się widzom. Niektórzy obstawiali, że od początku nie szukał życiowej partnerki:

Nigdy wcześniej nie czułam potrzeby powiedzenia czegoś takiego do osoby w tym wieku, ale i nigdy nikt nie dał mi ku temu podstaw. Więc mówię teraz: g*wniarz z Pana, zwyczajny niedojrzały, niedbający o uczucia innych ludzi g*wniarz.
Kłamał pan wielokrotnie, widać było, że Pan kłamie. Zamiast powiedzieć, że to nie to i żadna z Pań nie oszołomiła, to robił Pan Liliannie nadzieję tym swoim "zobaczymy" godnym szczyla, nie mężczyzny.

Prośba do producenta programu - W kolejnej edycji proszę wybierać tylko takich kandydatów, którym naprawdę zależy na odnalezieniu partnera. Niestety niektórzy, pomimo ogromnej szansy jaką dostali, wciąż nie wyrośli z poziomu zabaw w piaskownicy.

Co innego odejść ze świadomością, że "nie zaiskrzyło", a co innego być oszukaną na "zobaczymy" Lilianną, oszukaną na "przyjaźń jest najwyższą formą uczuciową" Grażyną, oszukanymi na "może jednak" paniami, które zostały zaproszone do programu i tymi wszystkimi, które pisały wierząc, że Stanisław i Eugeniusz naprawdę szukali... a obaj pod koniec stwierdzili, że w tym wieku, to już nie czas na zmiany.


Myślicie, że Lilianna może mieć żal do Eugeniusza?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!