Dobrze być gwiazdą

przejdź do komentarzy

Ot, choćby taką jak Marek Kondrat. Można sporo zarobić.

marek kondrat marek kondrat/© KAPiF
Ku ubolewaniu jego fanów, Marek Kondrat stwierdził ostatnio, że "polskie kino jest zaściankowe" (nikt nie zaprzeczył!) i że pora, aby zaczął się czymś innym, niż aktorstwo.

Nie można go winić - stać go na to. Jest jedną z najbardziej lubianych i rozchwytywanych polskich gwiazd. Zarabia przy tym bajeczne pieniądze - według specjalistów wartość jego majątku mieści się gdzieś pomiędzy 4 a 20 milionami złotych, w zależności od tego, gdzie ulokował swoje pieniądze.

A jest tego trochę - restauracje "Prohibicja" i reklamy przynoszą mu rocznie krociowe zysku. Sama reklama dla ING to ponad milion złotych zarobku aktora. Nie wspominając o filmach, z czego dochód można liczyć tylko w setkach tysięcy złotych.

Aktor gra również na giełdzie, a ostatnio z powodzeniem zajął się biznesem winiarskim.

Inne gwiazdy zarabiają już sporo mniej, chociaż żaden "szary człowiek" nie pogardziłby i takimi pieniędzmi. Wokaliści tacy jak chociażby Kayah za koncert dostają 10-15 tys. zł. To jednak mały pikuś, bo najlepszym zastrzykiem gotówki są reklamy. Firma obuwnicza Inblu zapłaciła ponoć piosenkarce 150 tys. zł.

A może tak poprowadzić "Taniec z gwiazdami"? Katarzyna Skrzynecka za jeden odcinek dostaje ok 10 tys. złotych. Krytykują jej udział w reklamie zup i pasztetów (O_o), ale nie ma się co dziwić - pewnie wielu z nas też zgodziłoby się na to, gdyby można było zarobić 100-150 tys. zł. Do tego trzeba jednak być Kasią Skrzynecką.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!