Doda bawi się w politykę

przejdź do komentarzy

Ostro walczy o dobre imię żołnierzy z Nangar Khel.

doda doda/© KAPiF
Doda zamienia się w aktywistkę. W ubiegłym tygodniu pojawiła się na rozprawie żołnierzy oskarżonych o masakrę w Nangar Khel. Wczoraj na swym blogu umieściła długi wpis, w którym apeluje o uniewinnienie żołnierzy i w ostrych słowach ocenia postawę zwierzchników wojskowych oraz polityków.

Jaki wzór daje młodym ludziom nasz kraj, który karze żołnierzy za to, że wykonują swoje obowiązki??? - grzmi Rabczewska.

Zawiodłam się na swoim państwie i czuję ogromny żal do polityków, którzy wysyłają swoich żołnierzy na wojnę, a później nazywają ich bandą durni. Ja swojego syna nigdy nie wyślę i wiem, że po całym tym zdarzeniu wiele rodzin ma podobne zdanie - stawia kropkę nad "i" Doda.

Na koniec Doda szydzi z selekcjonera jednego z warszawskich klubów, który nie wpuścił "naszych żołnierzy" do środka:

Dramatyczne niestety było też zachowanie pewnego "selekcjonera" z warszawskiego klubu Enklava, który nie wpuścił naszych żołnierzy tylko dlatego, że nie byli klubowiczami... (ciężko nimi być biegając kilkanaście miesięcy z karabinem po pustyni)!!! CHCĘ WIERZYĆ, ŻE KIEROWAŁ SIĘ W SWOIM ZACHOWANIU TYLKO WŁASNYM KOMPLEKSEM, IŻ JEDYNĄ BROŃ JAKĄ KIEDYKOLWIEK TRZYMAŁ W RĘKU TO - "MAŁY pistolecik" WE WŁASNYCH MAJTKACH - kończy Doda.

Zobaczycie. Ona jeszcze będzie chciała zostać posłanką.


Doda

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!