Doda chce zakończyć karierę?! Planuje z Emilem coś NIEZWYKŁEGO

przejdź do komentarzy

Emil Stępień pomoże jej w planach?

doda doda/Instagram
Doda już od 20. lat jest w polskim show-biznesie. Pierwszy raz pojawiła się 1998 roku, kiedy została przyjęta do Teatru Buffo i zaczęła występować w musicalach. Można było zobaczyć ją w musicalu Metro i Przeżyj to sam.

Później w połowie września 2002 roku pojawił się album Virgin i pierwszy odcinek Baru z udziałem Doroty.

Doda przyznaje: mam koleżanki, które rehabilitują swoje dzieci po SZCZEPIONKACH!


Od jakieś czasu mówi się też, że wokalistka planuje odpocząć od kariery i zniknąć z show-biznesu. Jednak dobrze znana wszystkim Doda, nie da o sobie zapomnieć. Jak podaje Fakt Dorota planuje wraz z Emilem nakręcić film dokumentalny o sobie. Dokument o życiu Dody ma być inspirowany karierą Lady Gagi Five foot two.


Doda uważa, że skoro mąż jest producentem to będzie najlepszą osobą do zrobienia o niej filmu
- informuje Fakt.

Fani MARTWIĄ się o "kościstą" Dodę i zarzucają jej, że nie jest już SEKSOWNA!

Jako że Emil jest producentem filmowym realizacja będzie o wiele prostsza ;)
My love ❤️

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)Przyjechaliśmy w nocy, nikomu nic nie mówiliśmy ;) taki wypadzik do Juraty na 2 dni żeby świętować 2 miesięcznice małżeństwa🤷🏼‍♀️❤️a rano ,na plaży hotelowej ,przed oknem mojego pokoju stali gotowi papparazzi...dyrektor hotelu stwierdził ,ze to na pewno nikt z obsługi tylko mieszkancy hotelu mnie „sprzedali”😂👏🏻Na pewno wiedzieli do jakiej gazety zadzwonić w nocy żeby zrobić promocje hotelowi- akurat na to się nie nabiorę,z księżyca nie spadłam .Przykro mi... miałam 2 dni przed kolejnymi koncertami żeby normalnie pocieszyć się naszą chwilą. Już wiem ,ze stoją pod hotelem wiec nie zjem spokojnie gofra , nie pójdę na molo. Reality show 🤷🏼‍♀️dlatego zmieniamy hotel , w innym nas nie sprzedadzą i potraktują tak jak innych ludzi ,którzy przyjechali odpocząć,a nie uciekać przed aparatami,bo podobno to nie pierwszy raz ,u tego do którego trafiliśmy. Czy może wracać do domu skoro i tak już będą na nas polować ?Zapraszam na koncerty w weekend -tam pozuje z wrodzonym wdziękiem do końca 😈

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (21): sortuj