Doda i Emil Haidar będą publicznie prać brudy?

przejdź do komentarzy

Burzliwe kulisy rozstania narzeczonych.

doda doda/© KAPiF
Związek Dody (31 l.) i Emila Haidara wydawał się być idealny. Para była już zaręczona, Dorota miała motyle w brzuchu. Na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało tak, jakby spotkały się dwie połówki pomarańczy.

Zobacz: To zdjęcie Dody z premiery wywołało ogromne KONTROWERSJE

Tymczasem nagle Doda poinformowała na swoich profilach społecznościowych o zakończeniu związku. Dorota i Emil rozstali się po roku znajomości. Zostało sporo zdjęć pary. Na wielu widać ich tulących się, całujących.

To już przeszłość. Teraźniejszość jest o wiele mniej romantyczna. Byli kochankowie zaczynają publicznie brać swoje brudy.

Zaczęła Doda - w rozmowie z Krzysztofem Materną dla magazynu Pani Rabczewska wspomniała o związku z Emilem:

Ostatni [związek - przyp. red.] trwał rok, ale – że tak powiem – dzięki Bogu. Pismo od jego prawnika, iż w ciągu tygodnia mam oddać wszystkie prezenty, zawsze daje nadzieję na rozstanie z klasą (śmiech).


O komentarz byłego partnera Dody poprosiła Plejada. Haidar, który do tej pory nie komentował rozstania, tym razem nie przebierał w słowach:

Ogołocenie mi szafy (razem z samą szafą) też naprawdę daje nadzieję na rozstanie z klasą (śmiech). Niech pani Rabczewska lepiej pochwali się zarzutami, które usłyszała w związku ze zniszczeniem mi mienia. Sprawa jest w prokuraturze, zresztą niejedna. Poza tym, te rzeczy, które ma, deklarowała oddać na cele charytatywne. Nie widzę, żeby to zrobiła, więc ja sam tego dopilnuję - powiedział Haidar.


Były chłopak Dody stwierdził, że kończy się zapas tolerancji dla wybryków i agresji "tej pani" (cały artykuł przeczytacie na Plejadzie).

Czy byli kochankowie spotkają się w sądzie? To dopiero smutne zakończenie gorącego romansu.


Doda i Emil Haidar będą publicznie prać brudy?

Doda i Emil Haidar będą publicznie prać brudy?

Doda i Emil Haidar będą publicznie prać brudy?

Doda i Emil Haidar będą publicznie prać brudy?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!