Doda już planuje dziecko z Emilem

przejdź do komentarzy

Wygadała się w Gali.

doda doda/KAPiF, Instagram
Jest teraz na językach wszystkich, nie tylko w programie Agnieszki Szulim. Wszystko za sprawą miłości i ślubnych planów. Kilka tygodni temu Doda pochwaliła się bardzo drogim pierścionkiem zaręczynowym. Emil Haidar sporo na niego wydał. Przygotowania do ślubu ruszyły pełną parą.

Rabczewska już wybiera suknie ślubne i pozuje w nich na okładkach magazynów. W Gali udzieliła obszernego wywiadu, w którym zdradziła, że jest już gotowa na dziecko:

Dzięki temu, że przez kilkanaście miesięcy byłam singielką, osiągnęłam spokój i harmonię ducha. Cieszę się, że Emil tego nie zburzył. Kiedy żyje się z taką kobietą jak ja, trzeba umieć stworzyć dom, który będzie dla niej bezpieczną przystanią, a jednocześnie pozwoli jej na pozostanie niezależną kobietą. Jestem artystką, nie dam się zapędzić do pieluch i garów. Mimo to potrzebuję mężczyzny, dzięki któremu zrealizuję to marzenie o szczęśliwej rodzinie. Wiem, że kochająca żona nie może ofiarować swojemu partnerowi piękniejszego prezentu niż dziecko, a ja lubię dawać prezenty…


Emil też lubi obdarowywać swoją ukochaną:

Najpiękniejsza niespodzianka? Suknia Nicolas Jebran, w której występuję w teledysku „Nie pytaj mnie”. Uszyta na miarę, specjalnie dla mnie. Marzyłam o niej od dawna, ale nie mogłam sobie na nią pozwolić… Jeśli chodzi o rzeczy niematerialne, uwielbiam, gdy po powrocie do domu czeka na mnie ciepły napar z imbirem… I świeże pranie – Emil uwielbia prać.


Mężczyzna idealny?

 


Doda juz planuje dziecko z Emilem

Doda juz planuje dziecko z Emilem

Doda juz planuje dziecko z Emilem

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!