Doda kontra La Toya Jackson

przejdź do komentarzy

Czyli - przy jakich atrakcjach można się dziś bawić na "domówkach".

sylwester sylwester/© KAPiF,© PR Photos
Jeśli nie wybieracie się na bal albo do klubu, ale planujecie imprezę ze znajomymi, w domu, może w pewnym momencie zacznie Was korcić, by sprawdzić, jakie specjalne atrakcje przygotowały na sylwestrowy wieczór stacje telewizyjne.

Swoje sztandarowe imprezy będą transmitować TVP 2 oraz Polsat. Dwójka organizuje zabawę na Placu Wolności w Łodzi. Gośćmi wieczoru będą między innymi: Maryla Rodowicz, Doda, Kombii, Afromental i Pectus. Z gwiazd zagranicznych zobaczymy Oceanę, Katerine, Bel - Mondo i Booty Luv. Kabarety będą przeistaczać się w gwiazdy show-biznesu - Michaela Jacksona, Kylie Minogue, The Rolling Stones, Rihannę czy Lady Gagę - podajemy za portalem wirtualnemedia.

Polsat powita Nowy Rok w Warszawie, na wielkim koncercie pod hasłem Sylwestrowa moc przebojów. Wystąpią między innymi: Edyta Górniak, Muniek Staszczyk, Maciej Maleńczuk, Andrzej Piaseczny, Urszula, Natalia Lesz, Stachursky, Lady Pank, a także wykonawcy i zespoły z zagranicy: Shaun Baker, September, Bananarama, Snap oraz La Toya Jackson.

Czy będzie na popatrzeć? Sami ocenicie. W odwrocie zawsze zostaje dobra muzyka - z płyt albo radia, które na ten wieczór na pewno przygotowało fantastyczne propozycje.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!