Doda krytykuje Korwin-Piotrowską za lans Honey na chorobę

przejdź do komentarzy

"Opluła się pani!"

doda doda/©KAPiF
Karolina Korwin-Piotrowska słynie ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi. Czyżby tym razem zdarzyło się jej mocno przesadzić? W mediach zawrzało właśnie po tym, gdy we Wprost pojawił się artykuł Korwin, która zarzuca Honey lansowanie się za pomocą choroby:

Coraz większą popularność zdobywa ryzykowny, a właściwie głupi lans na chorobę - w celu osiągnięcia sławy i głębokich emocji u odbiorców opowiada się o chorobie. W ostatnich dniach lans ten uprawiają szafiarko-piosenkarka Honey, która obwieściła, że chorowała na białaczkę i może umrzeć.


Skarbek zdecydowała się na napisanie oświadczenia na swoim Facebooku, w którym pada m.in.:

Nie wiem czy osoby kiedykolwiek dotknięte chorobą nowotworową lub takie, które miały z nią styczność w swojej rodzinie czy otoczeniu albo po po prostu te empatyczne z nieograniczonymi horyzontami, będą chciały czytać gazety lub oglądać programy, w których ich dziennikarze szydzą z poważnej choroby, którą jest przewlekła białaczka szpikowa, porównując ją do grzybicy lub zatwardzenia.


Teraz bronić piosenkarki postanowiła Doda, która podczas związku z Nergalem miała dużą styczność z chorymi na białaczkę:

(oryginalna pisownia) Czy Karolina Korwin Piotrowska kiedykolwiek zrobila coś dla potrzebujących?Dlaczego uzurpuje sobie na łamach prasy prawo do niszczenia u innych chęci pomocy ?
Jak mamy uświadamiać ZDROWYCH ludzi jak ważne jest bycie DAWCĄ SZPIKU i jak strasznie trudna jest walka z BIAŁACZKĄ ,skoro w mediach daje sie głos "dziennikarce" ,ktora porównuje BIAŁACZKĘ do ZATWARDZENIA?! Jej "LASNOWANIE" jak sama nazywa, jest niczym innym jak ignoranctwem,GŁUPOTĄ i kompletnym brakiem współczucia,który nie odbije sie już na poszczególnych artystach jak do tej pory, tylko na nas WSZYSTKICH. Ludzie!Jesteśmy po to aby siebie wspierać w najgorszym.

ps.pani Karolino,jak nierówno sie pani opluła -to prosze przeczytać raz jeszcze.
- czytamy na jej Facebooku.


Zgadzacie się z Rabczewską?

Doda krytykuje Korwin-Piotrowską za lans Honey na chorobę

Doda krytykuje Korwin-Piotrowską za lans Honey na chorobę

Doda krytykuje Korwin-Piotrowską za lans Honey na chorobę

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!