Doda kusi GOŁYMI sutkami i zachęca: patrzcie sercem!

przejdź do komentarzy

Zastosujecie jej rady?

doda doda/instagram.com/dodaqueen/
Doda od kiedy wyszła za maż za Emila Stępnia, przeszła niesamowitą metamorfozę. Coraz częściej podkreśla, że to rodzina jest dla niej najważniejsza, a w jednym z wywiadów przyznała, że nie spodziewała się, iż kiedykolwiek naprawdę się zakocha. Los chciał jednak inaczej i na drodze piosenkarki pojawił się Emil, z którym wokalistka postanowiła stworzyć trwały związek. Ciechanowianka chętnie chwali się umięśniona klatką ukochanego na Instagramie, a z okazji dnia chłopaka postanowiła pokazać swoje sutki. Jak wyszło?

Doda OSZALAŁA na punkcie tych butów! Kupiła sobie aż pięć par!

Na fotografii widzimy, jak naga Dorota wkłada sobie palec do buzi i "wymiotuje" żółtą farbą, która ścieka na odsłonięte piersi wokalistki. Uroczą fotografię okrasiła życzeniami i życiową radą:


- Są na tym świecie rzeczy których nie można kupić”! PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI ❤️Tego życze wszystkim panom w DZIEŃ CHŁOPAKA. Patrzcie sercem ,nie wszystko złoto co się świeci😘

- przyznała.

Fani artystki przyłączają się do życzeń:


- Dziękuję 😍😓😍 idealnie powiedziane!!!!! Kochana😘😘😘

- Ale piersiątka 😱😍

- Doroto świecie zdjęcie tak samo jak i opis:)) Dołączam się do życzeń, ważny przekaz szczególnie w tych naszych czasachGwiazdy w lateksowych stylizacjach Hot or not?

A Wam podoba się "przekaz Dody" na dzisiejsze czasy?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (10): sortuj