Doda ma już kogoś na miejsce Sablewskiej

przejdź do komentarzy

Nowym managerem Rabczewskiej został Jarosław Burdek. Zapowiada zmiany wizerunkowe!

doda doda/© KAPiF
Niedawno Doda rozstała się ze swą wieloletnią menedżerką, Mają Sablewską. Dziś już wiadomo, kto ją zastąpi. Na swojej oficjalnej stronie internetowej Rabczewska przedstawiła nowego współpracownika. Został nim Jarosław Burdek.

A oto co mówi o nim sama piosenkarka:

Jarosław Burdek – dziennikarz i manager z blisko dwudziestoletnim stażem, aktualnie dyrektor programowy nowej telewizji muzycznej – Rebel TV. Wcześniej był m.in. prezenterem radiowym (Radio Kraków, Radio ESKA), dyrektorem programowym MTV, dyrektorem promocji Sony BMG, zastępcą dyrektora TVP2. Od października br. prowadzi swoją firmę konsultingową i producencką.

Nowy menedżer wydaje się zadowolony. Zapowiada ciężka pracę, a nawet zmianę wizerunku!

Propozycję Dody przyjmuję bez wahania – stawiam na jej wielki talent muzyczny i charyzmę. Będziemy ciężko pracować nad nagraniem najlepszej płyty w jej karierze i nad zmianami wizerunkowymi. Doda jest dzisiaj w miejscu, gdzie przestają się liczyć plotki i skandale, za to pora na realizację marzeń o światowym poziomie jej wszystkich działań artystycznych, od teledysków po wielkie koncertowe show - czytamy na stronie Dody.

Świat, światowe, światowa - ten przymiotnik przewija się od pewnego czasu w materiałach dotyczących Dody. Na razie o realizacji tych ambitnych planów nic nie słychać. Czy nowy menedżer to zmieni?


Doda i jej była menedżerka

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!