Doda może PÓJŚĆ DO WIĘZIENIA za pobicie policjanta?!

przejdź do komentarzy

Uznają ją za RECYDYWISTKĘ?!

doda doda/KAPiF
To nie najlepszy czas dla Dody (32 l.). Mimo, że wydaje się nie przejmować ostatnim wyrokiem w sprawie pobicia Agnieszki Szulim, to teraz nie będzie mogła zlekceważyć tego problemu. Artystka może nawet trafić do więzienia na trzy lata! Sprawa dotyczy wydarzenia z 2013 roku, kiedy Dorota z przyjaciółką nie chciały wylegitymować się dwóm policjantom.

Sprawa nie jest jednak łatwa do przewidzenia, ponieważ panowie byli w cywilu, a wokalistka nie uwierzyła w ich zapewnienia, że są policjantami. Według piosenkarki, mężczyźni byli wobec niej bardzo agresywni, więc wraz z przyjaciółką zaczęły "okładać" funkcjonariuszy torebkami.

Zobacz więcej: Doda do Szulim: Agnieszko, podobno niedługo będziesz mogła...

Jak twierdzi jej prawnik artystki, mec. Sergiusz Doniecki:

Moją klientkę oskarżono o zaatakowanie funkcjonariuszy na służbie. Ale to nie ona była wówczas agresywna. Przeciwnie, to ją zaatakowano. One nie były pewne, czy mężczyźni są policjantami, wobec czego stawiły opór. Gdy zaczęły wzywać pomoc, panowie w mundurach przewrócili je na ziemię i skuli kajdankami jedną z nich. Na szczęście moja klientka i osoby trzecie nagrały zajście telefonami komórkowymi. Liczę, że uda nam się wykazać, że nie dokonała zarzucanego jej czynu.


Dorocie Rabczewskiej grozi zarzut z artykułu 222 KK. paragraf 1, czyli naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego w związku z pełnieniem obowiązków służbowych. Jeśli obie panie zostaną uznane winne, to grozi im... aż trzy lata więzienia!

Jak twierdzi komisarz Andrzej Browarek z Komendy Głównej Policji w rozmowie z Super Expressem:

To sąd ustala wymiar kary, jak też i to, czy osoba miała wcześniej konflikt z prawem. Taka sytuacja może mieć bowiem związek z wysokością wymierzonej kary, jeżeli ktoś działa w recydywie.


Zobacz więcej: DODA POLUBIŁA TECHNIKĘ KONTUROWANIA PIERSI? (FOTO)

Czy myślicie, że wokalistka naprawdę trafi do więzienia? Czy Dorota powinna zacząć się obawiać?


Doda może pójść do więzienia za pobicie policjanta?!

Doda może pójść do więzienia za pobicie policjanta?!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!