Doda o Marinie: Nosi nos do góry i nie mówi cześć

przejdź do komentarzy

A Edyta Górniak jest w sekcie. Czy Doda pije do Sablewskiej?

doda doda/ © KAPiF
Ach, rozmowy za kulisami. Jedno wielkie, show biznesowe podwórko, w którym dzieci [czyt. gwiazdy] wyrywają sobie łopatkę i grabki.

- Ja jestem wzruszona takimi spontanicznymi, naturalnymi akcjami [tu trzeba dodać przewracanie oczami], które mają na celu pokazanie, jak to Edzia wspiera młodsze koleżanki. Piękne to było! - powiedziała Doda spytana przez Roberta Patoletę o to jak zareagowała na "przyjaźń" Edyty Górniak i Mariny.

- A co ty tak naprawdę sądzisz o Marinie? Tak powiedz szczerze...

- Nic o niej nie sądzę, kompletnie jej nie znam, widziałam ją dwa razy w życiu. Nie mówi "cześć", idzie z nosem do góry, to co mam o niej powiedzieć? Nie wiem, nie znam jej kompletnie.


- Edyta też z tobą nie porozmawiała...

- Wiesz, Edyta musi po prostu... odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jest w sekcie, czy po prostu chce zachowywać się normalnie, bo póki co to [grymas] to pierwsze.


A czy Wy powiedzielibyście Dodzie "Cześć"?

***

Zmiana klimatu, uduchowiona rozmowa z Edytą Górniak. Zamiast swojskości egzaltacja.

- Ja jeździłam dzisiaj na rowerze. Pożyczyłam rower od Marinki - mówi Edyta zapytana o to, czy podczas imprezy Eska Music Awards rozmawiała z Dodą. - Nie, nie spotkałyśmy się. A nawet gdyby, to co?

- Nie obawiasz się rozmowy z nią?

- Ale co ona mi może zrobić? No przecież mnie nie ugryzie. Ona język ma, jaki ma. Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni, to już nie szokuje. To już przestało szokować. Nie ma powodu i proszę mi uwierzyć, że przy tym, co musiałam w życiu przeżyć ostatnio, to że ktoś coś mówi głupiego czy złośliwego... To nie ma żadnej siły naprzeciwko temu wszystkiemu, z czym musiałam się zmierzyć [emocjonalne załamanie głosu]. Ta skala złych wrażeń się tak poszerzyła, że ktoś musiałby się bardzo postarać, żeby mnie w ogóle zwalić z nóg.

Oj, Edyta, nie kuś Doroty. Ona lubi takie wyzwania.

Diva zakończyła podniosłym przesłaniem:

- Każda chwila w życiu, każdy moment jest dobry, by wszystko zmienić.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!