Doda płakała podczas wyboru sukni ślubnej (FOTO)

przejdź do komentarzy

Na jaką postawiła?

doda doda/KAPiF, Instagram
Wszystko wskazuje na to, że kolejny medialny ślub szykuje się wielkimi krokami. Na palcu Dody wylądował już kosztowny pierścionek zaręczynowy. Teraz dodatek Faktu zrelacjonował wybór sukni ślubnej. Emil Haidar na pewno będzie zachwycony.

Dorota do sprawy podeszła bardzo emocjonalnie. W salonie były łzy:

Zły dotyk boli przez całe życie. Na szczęście miałam fantastyczne grono doradcze w postaci moich najbliższych przyjaciół i ukochanej mamy. Okazali się bardzo pomocni.Na pochwałę zasługuje również Stefano, który robił co mógł, żeby zainteresować mnie sukniami. Ja oczywiście kilka razy wymiękałam, robiąc swoje sceny, łącznie z tym, że się popłakałam. Tak jakbym czuła, że ten ślub naprawdę jest już jutro!


Doda postawiła na oryginalną kreację, która będzie szyta specjalnie dla niej:

Wybierając swoją kreację, nie zdawałam sobie sprawy, że to jedyna taka sukienka na świecie. To prototyp hiszpańskiego projektanta. Będzie uszyta specjalnie pod moje wymiary i myślę, że jest całkiem niezła! Przede wszystkim pokazuje to, co chciałabym odzwierciedlić sukienką, jeśli chodzi o moje cechy charakteru. Bo każdy powinien iść tak ubrany, jak dyktuje mu serce. A moje serce jest bardzo gorące i namiętne!


Z niecierpliwością czekamy na efekt końcowy!

 


Doda płakała podczas wyboru sukni ślubnej (FOTO)

Doda płakała podczas wyboru sukni ślubnej (FOTO)

Doda płakała podczas wyboru sukni ślubnej (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!