Doda pobiła się z Agnieszką Szulim?

przejdź do komentarzy

Podobno "rzuciła się na nią z łapami."

doda doda/© KAPiF
To, że Doda i Agnieszka Szulim nie pałają do siebie szczególną sympatią, wiadomo nie od dziś. Animozje zaczęły się we wrześniu ubiegłego roku po tym, jak w programie Na językach Szulim zadrwiła z chorego kręgosłupa Rabczewskiej (Zobacz: Agnieszka Szulim żartuje z wypadku Dody...)

Szulim odpowiedziała na zarzuty Dody:

Jak zwykle liczyliśmy na trochę dystansu, a tu taaaaka afera... naprawdę życzymy Dorocie szybkiego powrotu do zdrowia i mamy nadzieję, że fani nigdy jej nie opuszczą.. upuszczą :)))

Potem w obronie Dody stanęła jej mama, Wanda Rabczewska. I Szulim przeprosiła podkreślając, że satyryczny materiał z kukłą Dody nie miał na celu nikogo urazić.

Wczoraj obie celebrytki miały okazję wymienić się poglądami. Zarówno dziennikarka, jak i piosenkarka zostały zaproszone na galę Niegrzeczni 2014 (zdjęcia Dody z tej imprezy znajdziecie tutaj).

Plotki mówią, że panie nie mogły przejść obok siebie obojętnie. Agnieszka Szulim oskarża Dodę, że ta poszła za nią do łazienki, zabarykadowała drzwi i... "rzuciła się na nią z łapami" (podajemy za Pudelkiem).

Szulim miała wezwać policję.

Taaak. Gala Niegrzeczni miała w tym roku wyjątkowo niegrzeczny finał:)


Doda pobiła Agnieszkę Szulim?

Doda pobiła Agnieszkę Szulim?

Doda pobiła Agnieszkę Szulim?

Doda pobiła Agnieszkę Szulim?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!