Doda pobiła transwestytę?!

przejdź do komentarzy

Zerwała "Jej Perfekcyjności" korale. A ona wytarmosiła ją za włosy! Kabaret!

doda doda/© KAPiF
Doda od dawna miała cięty język, który działał szybciej, niż głowa. Jak widać ręce są w podobnej formie.

Jej Perfekcyjność, czyli bywalec jednego ze znanych warszawskich klubów, transwestyta, opisał na swoim blogu sytuację, do której doszło podczas niedawnej imprezy:

Ano teraz następuje historia z Dodą, na którą wszyscy czekają. Zaczyna się jednak od tego, że Karol i Kacperek mieli się ku sobie. Rozmawiali, siedzieli razem, spędzali czas. Nawet do WC chcieli iść razem, ale weszłam z nimi i im popsułam wszystko. Wiem, wiem – specjalnie. To jeden z istotnych elementów. Drugi to fakt, że ponieważ miałam na sobie strój uważany powszechnie za kobiecy, zaczepiało mnie dużo osób. Ktoś sobie fotkę zrobić chciał, ktoś coś tam gadał. Normalne. I, jak zwykle, kobiety mnie łapały za części garderoby i ciała. Za rękę, za bluzkę, za włosy. Dotykały, głaskały, uśmiechały się, coś tam gadały. Nie, nie wiem po co. Tak mają. Z powodu tłoku wiele osób mnie drinkiem oblało i w ogóle trzeba było znosić te wszystkie nieprzyjemności, które się wiążą z takimi nocami jak ta.

W którymś momencie wracałam z WC do chłopców leżących na kanapie w VIPie. Wchodzę sobie i czuję, że mnie jakaś kobieta łapie za korale. Normalka. Ale co się okazuje? Że mi te korale zerwała. Wkurwiłam się, bo to już przegięcie. Co więc robię? To, co zwykle, jak mnie ktoś łapie za cokolwiek. Też łapię – albo za ubranie, albo za włosy. Tym razem, ponieważ stałam a kobieta siedziała, za włosy. I idę dalej do chłopców. Rzuca się na mnie jej koleżanka. Odciągają ją znajomi i podlatuje do mnie fryzjer [czy ktoś kojarzy "najsłynniejszego śpiewającego fryzjera w Polsce?" - red.], nazwijmy go T. No więc T. próbuje mnie siłą wypchnąć z kanapy i kierować w stroję wyjścia. Ma szał w oczach. Ja mówię do niego spokojnym tonem: „Ale coś Ty? Przestań…” Wtedy uświadamiam sobie, że złamałam swoją podstawową zasadę: nie reagować agresją na ludzi pijanych i/lub zaćpanych. No nic, trudno, akcja się toczy szybko. T. mnie bawi, bo sięga mi do cycków i nie ma szans, żeby mnie siłą zepchnął. Puszcza mnie a zamiast niego podlatuje znów koleżanka. Ja siedzę już obok Kacperka – Karol odszedł. Ona próbuje się na mnie rzucić, coś krzyczy. O kwiatach, o przepraszaniu. Trzymam ją za ręce, bo widzę, że chce mi krzywdę zrobić – ja siedzę unieruchomiona jej ciężarem, ona rzuca się nade mną. Mówię do niej spokojnie: „Nie chcę z tobą rozmawiać.” Powtarzam to jak mantrę kilka razy, dość głośno, żeby dotarło do niej. Ludzie w VIPie obserwują sytuację. Nagle widzę, że ktoś podbiega z boku i… zrywa mi perukę z głowy, rzucając ją gdzieś na podłogę.

Teraz, dla porównania, wyobraźcie sobie, że na środku parkietu ktoś wam spodnie zdejmuje i widać Wasze majtki. Tak się poczułam. Na szczęście odeszła rzucająca się na mnie kobieta. Jestem w szoku i proszę Kacperka, żeby podał mi włosy. Ten, niczym gentelman, sięga po nie bez słowa. Zakładam je i siedzę powtarzając (trochę dla dramatycznego efektu): „Jezus, ale szok…” I takie tam. Wiem, że gdybym wcześniej krzyknęła „ochrona”, to mogłabym uniknąć sytuacji. Bo to fryzjera T. a nie mnie wyprowadzali kilka razy z klubu za niewłaściwe zachowanie… Potem Kacperek mi mówi, że tą, która zerwała mi korale a potem zdjęła perukę była właśnie Doda. Przy okazji cała akcja zniszczyła mi torebkę (zerwana rączka) i bluzkę (zerwany szew). Sprawa o tyle dziwna, że od tego momentu oni siedzą po jednej stronie łóżka, po drugiej my i nie reagujemy już na siebie. Ja naprawdę nie wiedziałam, że to Doda, nie zwróciłam uwagi. Generalnie, nie ma to znaczenia. Nie powinnam była pozwolić sobie na taką scenę. Powinnam była od razu po rzuceniu się na mnie oddalić się w bezpieczne miejsce. I dlatego chciałam przeprosić wszystkich świadków jak i uczestników. To wszystko nie powinno było się zjawić. Może i moja reakcja była za ostra, ale też i chyba wyładowałam w ten sposób negatywne emocje kilkunastu osób, które mnie już tej nocy dotykały, macały i takie tam. Generalnie: przepraszam.
Co nie zmienia faktu, że moje białe plastikowe korale z targowiska Banacha za 12 zł są zniszczone.


A teraz pytanie: dlaczego Doda zaczepiła Jej Perfekcyjność? Może ten pan(?) wyglądał lepiej od niej?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!