Doda: Przyciągam facetów z problemami psychicznymi

przejdź do komentarzy

O Nergalu, swoich związkach, wyrzuceniu z internatu opowiada w intymnym wywiadzie.

doda doda/© Kapif
Dorota Rabczewska wystąpiła wczoraj wieczorem w programie Agaty Młynarskiej Jaka ona jest? w Polsat Cafe. Jak zwykle, bez skrępowania opowiadała o najbardziej intymnych sprawach.

- Przyciągam bardzo podobny typ człowieka, facetów z problemami psychicznymi. Nie wyciągam żadnych wniosków ze związków i to mnie wpędza w turbulencje psychiczne - wyznała bez ogródek.

Na stwierdzenie dziennikarki, że jej chłopakowi, Błażejowi Szychowskiemu może być przykro słysząc te słowa, odpowiedziała krótko: - Sorry.

Doda stwierdziła, że najważniejsza w jej życiu jest miłość, a kariera i pieniądze mało ją interesują. Dlatego ciężko przeżyła rozstanie z Nergalem.

- Cały czas mam pęknięte serce. W mojej głowie to był związek na całe życie. Byłam załamana osobistą porażką. Cały czas jestem emocjonalnie rozbita. Ale nie wybaczam facetom.

Błażeja Szychowskiego z pewnością nie ucieszą te słowa.

Dorota Rabczewska opowiedziała też, dlaczego w wieku 14 lat wyjechała z Ciechanowa do Warszawy.

- W Ciechanowie miałam 3 kredki, a talent na miarę całej palety.

Początkowo mieszkała w internacie. Przez rok udało jej się tam utrzymać, bo jak twierdzi, przekupywała dyrektora wódką. Niestety, po roku została wyrzucona za wagarowanie, słuchanie głośnej muzyki, jeżdżenie na rolkach po wykładzinie i wchodzenie po piorunochronie do pokoju.

Opowiedziała też o swoich relacjach z bratem, który teraz jest jej menedżerem. Przez 10 lat nie miała z nim kontaktu, bo brata bulwersował jej styl życia.

- Dawaj do nas, też nic nie będziesz robił i będziesz zarabiał - powiedziała mu.

O sobie powiedziała:

- Patrzę w lustro i widzę piękną osobę, aż nie mogę się nadziwić sobie. Podchodzę do siebie z dużą dozą uwielbienia.

Rozczulają ją choroby i starsi ludzie. Kiedy spacerowała kiedyś z Nergalem po Starówce, zobaczyła starsza kobietę. Nie miała już pieniędzy, bo je wydała na drinki, więc poprosiła Adama, żeby dał jej 100 zł. Ten stwierdził: - Zwariowałaś! - Wtedy zapaliła mi się czerwona lampka - stwierdziła.

Doda po raz kolejny pokazała, że jest wierna swojemu stylowi.Doda w Polsat Cafe

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!