Doda rozprawia się ze swoim byłym na Facebooku

przejdź do komentarzy

"Bidulek."

doda doda/KAPiF
Doda nie ma szczęścia do facetów, a faceci do Dody. Ich relacje często kończą się publicznym praniem brudów, w najbardziej skrajnych sytuacjach brudy te są prane przed sądem.

Tak właśnie wyglądają relacje Dody z jednym z jej "ex" - Emilem H., który założył piosenkarce kolejną sprawę w sądzie.

W czwartek Dodzie postawiono szereg zarzutów, za które grozi do 5 lat więzienia. Gwiazda nie traci dobrego humoru i publicznie, na Facebooku, rozprawia się z byłym.

Inne państwa maja ataki terrorystyczne, a my poważniejsze sprawy narodowe ! Biedulek ( 20 mln długu dla urzędu skarbowego ), w koncu moze spac spokojnie ( terapeuta z AA dał mu zupełnie "nieodpłatnie " zaświadczenie o nie byciu alkoholikiem, a jedynie konieczności pracy nad asertywnością 🙏🏻❤️ zraniony -jak Polka śmiała odrzucic "miłość" Syrii 2 lata temu ? módlmy sie by nareszcie odetchnął z ulgą! Przed nim bowiem kolejne lata na bezdechu -do finału szóstej sprawy ,którą mi założył. Jak żyć kiedy Doda nie siedzi w więzieniu? Jak?🤔 - pyta Rabczewska.

Internauci mają mieszane uczucia. Część fanów murem stoi za Dodą, piszą, że się martwią i trzymają za nią kciuki. Są i tacy, którzy sugerują, że Doda nie powinna się już bardziej pogrążać.

Bardzo płytka reakcja - zauważa jeden z internautów.

Ktoś inny pisze:

😂 Wariaciku 😂 Zakaz opuszczania kraju 😎 100 koła kaucji 🤔 Dozór policyjny 😉 Dziekuj Bogu ze nie lezysz na Piaskach 🙄 Takich środków zapobiegawczych nie stosuje za byle co 😇.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!