Doda skomentowała plotki o ślubie! (FB)

przejdź do komentarzy

Zaskoczenie?

doda doda/KAPiF, Facebook
Od wczoraj polskie media patrzą tylko na nich. Wystarczyło jedno intrygujące zdjęcie....

Doda długo kryła się z tym, że znalazła nową miłość. Kiedy wreszcie zdecydowała się pokazać Emila Haidara fani i nie tylko skrzętnie śledzili jej portal na Instagramie, na którym przybywało zdjęć z wycieczek z ukochanym.

Ostatnio uwagę zwróciła obrączka na serdecznym palcu piosenkarki. Szybko gruchnęła wieść jakoby Doda miała już powiedzieć sakramentalne "tak". Musimy Was rozczarować. Rabczewska skomentowała plotki na swoim FB:

Kochani,czego sie dowiedziałam przebywając od kilku dni na urlopie?;) Otóż -jestem już mężatką po raz drugi😇Pojechałam wziąć sekretny ślub ,wczesniej podpisałam intercyzę ,po wakacjach jade na podróż poślubną na Malediwy i najważniejsze pod koniec lipca wspólna okładka w jednym z miesięcznikówBardzo dziekuje za gratulacje i rozumiem wszechobecną chęć wydania mnie po raz kolejny za mąż.Wszystko to jednak nie prawda i warto czasami pamietać ze nie wszystko obrączkami co sie świeci całuje i zapraszam w niedziele na koncert !!


Coś czujemy, że na tę "prawdziwą" obrączkę nie będziemy musieli długo czekać.


Kochani,czego sie dowiedziałam przebywając od kilku dni na urlopie?;) Otóż -jestem już mężatką po raz drugi😇Pojechałam...

Posted by Doda on 17 lipca 2015


Doda skomentowała plotki o ślubie! (FB)

Doda skomentowała plotki o ślubie! (FB)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!