Doda szykuje urodziny

przejdź do komentarzy

A raczej wesele.

doda doda/© KAPiF
W niedzielę 15 lutego Doda kończy 25 lat. Z tej okazji piosenkarka planuje wielką imprezę urodzinową, której rozmiary sugerują raczej, że będzie to "małe wesele".

Maja Sablewska zdradza Faktowi, że na uroczystość zaproszono ponad 200 osób. Są wśród nich wielkie osobistości oraz ci wszyscy, którzy odegrali w życiu Dody ważną rolę.

Impreza ma być ekskluzywna, o żadnym kiczu nie może być mowy - zapewnia prawa ręka Rabczewskiej. Specjalnie zaprojektowana scenografia ma wprowadzić gości w świat Dody. Ich przepustką będzie kolor różowy. Jak się łatwo domyślić, każdy z gości musi mieć na sobie choć jeden element garderoby w tym kolorze.

O muzykę zadba DJ Adamus (znany między innymi z programu Kuby Wojewódzkiego).

I tylko jedno pozostaje zagadką - czy Radosławowi uda się być z ukochaną w tym dniu. Majdan przebywa teraz na zgrupowaniu w Turcji. W sobotę ma mecz sparingowy, który ma przygotować drużynę do ostatniego w tym sezonie spotkania, które odbędzie się 17 lutego.

Bez obaw. Na takiej megaimprezie nie mogłoby go zabraknąć. Więc nawet jeśli Doda spędzi Walentynki sama, to już następnego dnia będzie miała wszystko - swego królewicza i cały dwór.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!