Doda w Demakijażu zdradza, dlaczego rozstała się z Emilem Haidarem

przejdź do komentarzy

Wspomina też związek z Nergalem i mówi, kim są dla niej mężczyźni.

doda doda/Demakijaż, Polsat Cafe
Na kanapie u Krzysztofa Ibisza, gospodarza programu Demakijaż, siadały już Kinga Korta i Ewa Farna i Ewa Kasprzyk. Teraz gościem programu będzie Doda (32 l.).

Zobacz też: Kinga Korta o pierwszych pieniądzach: Sprzątałam i zmywałam gary

Piosenkarka opowie między innymi o swoich relacjach z byłym partnerami, zdradzi też, jak dużą wagę przykłada do pieniędzy.

I tak na pytanie Krzysztofa Ibisza - Jaki masz stosunek do pieniędzy? - pada odpowiedź:

- Luźny u siebie, ale u kogoś bardzo szanuje czyjeś ciężko zarobione pieniądze.


Podczas rozmowy w studio Doda ma na sobie wymyślne buty. Ibisz pyta, ile kosztowały:

Zobacz: Tymczasem Doda bawi się w Malibu (Instagram)

- Nie pamiętam, ale najdroższe buty jakie posiadam to buty Aleksandra McQueena w rozmiarze 40. Ja noszę 37,5, więc proszę zobaczyć, jaką byłam próżną wariatką, że postanowiłam je kupić tylko po to, żeby je mieć. Co za głupota! To jest idiotyczne i jeszcze zapłaciłam za nie 10 tysięcy euro... Ale waty napchałam i poszłam w nich na galę Telekamer - wspomina Doda.Doda w Demakijażu zdradza, dlaczego rozstała się z Emilem Haidarem

Doda i Nergal


Doda w programie Demakijaż opowiada także o jej związkach, między innymi z Adamem Darskim (Nergalem) i ich wspólnej walce z jego chorobą:

- Ja byłam wtedy skupiona na wykonaniu zadania. Nawet nie zauważyłam, że schudłam wtedy 10 kg i straciłam połowę włosów. Mnie ta historia do niego zbliżyła, ale jego chyba oddaliła ode mnie - mówi piosenkarka.


- To gdzie Ty znajdujesz tych mężczyzn? - pyta Krzysztof Ibisz.

Zobacz: Natalia Klimas pierwszy raz o rozstaniu z Piotrem Woźniakiem-Starakiem

- To oni mnie znajdują - pada odpowiedź. - Ja ich nie szukam, ja nie poluję na facetów. Facet jest jak tramwaj przyjedzie następny, więc nie biega się za tramwajem.


Doda i Emil Haidar


Krzysztof Ibisz pyta także o rozstanie z Emilem Haidarem:

- Dlaczego rozstałaś się ze swoim ostatnim chłopakiem Emilem?

- Bo wiele rzeczy ukrywał przede mną. Rozstałam się z nim pół roku temu, a on wciąż jest obecny w moim życiu i ten jego zawzięty charakter wciąż czuję na swoich plecach. Ostatnio przysłał mi pismo od prawników, że żąda zwrotu wszystkich prezentów które mi podarował na urodziny, gwiazdkę itd. - mówi Doda.Doda w Demakijażu zdradza, dlaczego rozstała się z Emilem Haidarem


- No ale Ty honorowa jesteś to pewnie oddasz - zauważa Ibisz.

- Słucham?! Sposób, w jaki on chce je z powrotem, jest po prostu okropny. (...) mamy traktować się teraz jak wrogowie na zasadzie, że wszystko co w ten związek zainwestowałem masz mi oddać. Mnie nigdy by do głowy nie przyszło żeby prosić o zwrot. Byłoby mi wstyd i głupio - odpowiada Rabczewska.


W tym roku minie 15 lat jej obecności na scenie. Jakie ma plany, nowe pomysły i kiedy spotka się z niedawno reaktywowanym zespołem Guns N'Roses w starym składzie i co z tego wyniknie? To wszystko w programie Demakijaż 2 maja o 22.00 w Polsat Cafe.

Zobacz też: To zdjęcie Dody z premiery wywołało ogromne KONTROWERSJE

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!