Doda zachorowała

przejdź do komentarzy

Musiała odwołać koncert.

doda doda/© KAPiF
Na swojej oficjalnej stronie, Doda przeprasza mieszkańców Odolanowa za to, że wczoraj nie wystąpiła na koncercie w ich miejscowości.

Jest mi bardzo miło, że aż 15 tys. mieszkańców Odolanowa przyszło zobaczyć moje show, które dla nich przygotowałam. Jednakże z przyczyn zdrowotnych, niezależnych ode mnie nie byłam w stanie o własnych siłach stanąć na scenie. Jest mi niezmiernie przykro, że koncert musiał zostać odwołany! Pisząc to jestem w hotelu w Odolanowie i pozostaje mi wierzyć, że za kilka dni będzie już wszystko ok. - napisała piosenkarka.

Doda miała nadzieję, że dziś (27 lipca) poczuje się lepiej i będzie mogła stanąć na scenie. Jednak, jak pisze, organizatorzy nie wyrazili zgody na przeniesienie koncertu. Dziś w Odolanowie występuje bowiem Lady Pank, a orgzanizator zauważył, że dwa koncerty w jeden dzień, to „za dużo dla publiczności”.

Jeszcze raz przepraszam Was z całego serca, ale niestety jestem tylko człowiekiem (ciągle nad tym ubolewam) i gdy tylko organizatorzy wyrażą chęć, jesteśmy gotowi zagrać dla Was koncert w każdym możliwym terminie - kończy Doda.

Ciakawe - w Odolanowie uważają, że dwie gwiazdy na jeden raz to za dużo?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!