Doda zagra w hollywoodzkiej produkcji!

przejdź do komentarzy

Premiera przewidziana jest na 2013 rok.

doda doda/© KAPiF
Doda już dała prztyczka w nos wszystkim tym, którzy nie wierzyli w jej zagraniczną karierę.

Piosenkarka pojechała na podbój Stanów Zjednoczonych - właśnie przebywa w Los Angeles. Czasu nie marnuje, bo - jak się właśnie dowiedzieliśmy od anonimowego informatora - rozpoczyna karierę... aktorską.

Doda właśnie dostała rolę w filmie Final Destination 6 (Oszukać przeznaczenie 6). O angaż biła się ponoć pewna "znana amerykańska wokalistka".

- Doda zrobiła świetne wrażenie na castingu - mówi źródło. - Wszyscy byli nią zachwyceni i stwierdzili, że to będzie największa ozdoba tego filmu. Jej akcent jest jeszcze trochę słyszalny, ale będzie grała Ukrainkę, więc jakoś z tego wybrnięto.

Będzie mogła wykazać się nie tylko zdolnościami aktorskimi, ale i wokalnymi. Zagra bowiem ukraińską skandalizującą piosenkarkę, która ginie na scenie porażona prądem.

Pozwolono nawet, by Doda sama wybrała sobie stylizację do filmu - uznano, że jej gust najbardziej odpowiada profilowi roli.

W filmie gościnnie ma wystąpić też George Clooney. Jak myślicie, Rabczewska jest w stanie zagrozić jego związkowi ze Stacy Keibler?

AKTUALIZACJA: Jak słusznie niektórzy domyślili się, był to żart primaaprilisowy. Całkiem serio jednak dodajemy, że chętnie zobaczylibyśmy Dodę w jakimś hollywoodzkim filmie, nawet klasy B.


Doda zagra w hollywoodzkiej produkcji!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!