Doda zmieniła menedżera

przejdź do komentarzy

Jarosław Burdek zrezygnował ze współpracy z Rabczewską.

doda doda/© KAPiF
O tym, że Doda planuje zmianę menedżera, plotkowano już od kilku dni.

Teraz pogłoski znalazły oficjalne potwierdzenie. Na stronie internetowej Dody pojawiło się oświadczenie Burdka o zakończeniu współpracy:

Niniejszym informuję, że z dniem 10 sierpnia br. przestałem pełnić obowiązki managera Dody. Decyzję podjęliśmy wspólnie po tym, jak poinformowałem Dodę, że ze względów osobistych, nie mogę dalej odpowiedzialnie sprawować tej funkcji.

Bardzo dziękuję Dodzie za absolutnie wyjątkowe doświadczenie zawodowe w mojej karierze, pełne artystycznych uniesień i odjazdowych pomysłów. Za twórcze pokazanie, czym jest prawdziwy talent i charyzma. Doceniam Jej niezwykłą siłę i zaangażowanie, dzięki którym, mimo niesprzyjających okoliczności i trudnego dla Niej okresu, udało nam się zrealizować zapowiedzi o światowym poziomie Jej artystycznych działań.

Życzę Jej spełnienia wszystkich kolejnych wielkich i śmiałych planów. A przede wszystkim – żeby była szczęśliwa. Obiecuję dalszą pomoc i wsparcie, wynikające z nieformalnych zobowiązań, ale szczerej życzliwości i przyjaźni.

Dziękuję także Rodzinie Dody, wszystkim naszym współpracownikom i fanom
- napisał były menedżer Rabczewskiej.

Sama Doda już poinformowała o tym, kto teraz będzie dla niej pracował:

Dziękuję Jarkowi za naszą współpracę, która zaowocowała wieloma sukcesami. Cenię go za jego uczciwość i profesjonalizm. Jednocześnie chciałabym poinformować, że obowiązki managerskie od 10 sierpnia sprawuje firma QM Music. Zmiany w moim życiu przyjmuję z wielkim optymizmem i nadzieją na przyszłość. W tym szczególnym dla mnie czasie, wspólnie z nowym managementem, chciałabym skupić się na realizacji moich zawodowych marzeń.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!