Dominika Gwit przyznała się do efektu jojo

przejdź do komentarzy

"Wpadłam w obsesję". Czy teraz zrezygnuje z walki o szczupłą sylwetkę?

dominika gwit dominika gwit/© KAPiF
Kilka dni temu Dominika Gwit pojawiła się na premierze filmu. Nie dało się nie zauważyć, że aktorka wygląda pełniej, niż kilka miesięcy temu, gdy z triumfem i wielką radością oznajmiała światu, że schudła aż 48 kg.

Dziś Dominika gościła w studio Dzień Dobry TVN. Podczas rozmowy z Marcinem Prokopem przyznała, że ostatnio przytyła i pogubiła się na swej drodze szukania wagi idealnej. Padła ofiarą efektu jojo.

- Życie przed dietą, w czasie diety i po diecie to są trzy zupełnie różne sprawy - mówiła aktorka.


Marcin Prokop zapytał:

- Ty miałaś tak, że przegięłaś z tą dietą w którymś momencie, tak mówiąc wprost?


- No tak... Był taki moment, że ja wpadłam w pewnego rodzaju obsesję. Chciałam być jak najchudsza. To się okazało, nie było dla mojego zdrowia najlepsze, ale dążyłam do tego, bo strasznie mnie to cieszyło, ja bardzo chciałam... - odpowiedziała Dominika


- Wpadłaś w obsesję? - upewnił się dziennikarz.


- No, w pewnym momencie wpadłam w obsesję. Natomiast teraz przytyłam, bo sama gdzieś tam widzę, że po diecie - jeżeli o mnie chodzi - ja sama nie umiem sobie poradzić. Weszłam teraz na drogę pomocy - poszłam do coacha żywieniowego i będziemy odnajdywać właściwą drogę dla naszego organizmu, bo prawda jest taka, że ja już znam obie skrajności i muszę znaleźć ten złoty środek. Naprawdę długą i bolesną drogę przeszłam sama ze sobą gdzieś tam w głowie, żeby to zrozumieć - wyjaśniła Gwit.


Dodała, że nie umiała sama pogodzić treningów z dietą:

- Trzeba wiedzieć, co jeść przy jakim treningu. Ja się rozjechałam zaczęłam tak dużo trenować i myślałam, że dobrze jem, popełniałam błędy... Mnie jest potrzebny ktoś, kto się na tym zna - mówiła.


Kiedy Prokop zauważył, że w przypadku aktorki presja otoczenia i fanów musiała być duża i niełatwa do przyjęcia, Gwit przyznała:

- Ja wszystko to wzięłam na klatę, biorę codziennie, no bo tak jest, ja jestem w mediach, trzeba sobie z tym radzić. Jest mi ciężko, bo jestem tylko człowiekiem i nie zawsze radzę sobie z tak dużą liczbą emocji, aczkolwiek wiem, że sama się na to zgodziłam, jakoś z tym trzeba żyć.


Na koniec aktorka, która wciąż zamierza walczyć o zdrowie i figurę, podsumowała:

- Ja się zaczęłam odchudzać dla zdrowia i zdrowie było dla mnie najważniejsze, aczkolwiek wiem, że w pewnym momencie przegięłam i zdrowie zaczęło szwankować w drugą stronę i to dosyć poważnie. Ale to była jakaś moja obsesja.


Całą rozmowę, podczas której głos zabrała trenerka żywieniowa Dominiki, Daria Ładocha, znajdziecie tutaj.
Dominika Gwit w "dzień Dobry TVN" opowiedziała o efekcie jojo


Dominika Gwit przyznała się do efektu jojo

Dominika Gwit na premierze filmu "Listy do M. 2"


Dominika Gwit przyznała się do efektu jojo

Dominika Gwit przyznała się do efektu jojo

Starsze zdjęcia aktorki


Dominika Gwit przyznała się do efektu jojo

Dominika Gwit przyznała się do efektu jojo

Dominika Gwit przyznała się do efektu jojo

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!