Dominika Gwit schudła 45 kilogramów - jak wspomina dietę?

przejdź do komentarzy

To jest prawdziwy motywator.

dominika gwit dominika gwit/© KAPiF, Facebook
Kto motywuje najbardziej do zrzucenia kilku fałdek? Szczupła i twarda jak deska Ewa Chodakowska, a może młoda dziewczyna, która swoją dzięki swojej wytrwałości i determinacji zrzuciła 45 kilogramów?

Dominik Gwint, "Gruba" z serialu Przepis na życie, dzisiaj nie dostałaby roli puszystej dziewczyny. Od Wielkanocy była na diecie i zrzuciła aż 45 kilogramów. Teraz, przed świętami podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami na FB:

Kochani!

Idą Święta - czas spokoju, odpoczynku i podsumowań. Za kilka dni wszystkich nas ogarnie moc cudowności! Już nie mogę się doczekać wyjazdu do Rodziców! To był naprawdę szalony rok! Podjęłam wiele ważnych decyzji, które rzutują na moją przyszłość.Najważniejsze jest jednak to, że żadnej nie żałuję! Dietę rozpoczęłam tuż przed Wielkanocą. Pomyślałam wtedy, że jeżeli mi się uda, jeżeli wygram walkę z samą sobą, to na Boże Narodzenie będę już szczupła..

Wtedy było to tylko marzenie. Jednak zawzięłam się! Obiecałam sobie, że będzie to ostatni raz! Albo teraz, albo nigdy! Bywało różnie. Czasem trzeba było mocniej zacisnąć zęby, a czasem uśmiechnąć się od ucha do ucha, kiedy waga z tygodnia na tydzień pokazywała mniejszą liczbę.

Przez te osiem miesięcy naprawdę wiele się o sobie dowiedziałam. Umiem już cieszyć się z najmniejszych sukcesów! Zaczęłam inaczej patrzeć na jedzenie, poznałam swój organizm i co najważniejsze - umiem zapanować nad swoimi słabościami! To wymagało ode mnie wiele pracy i wyrzeczeń! Ale było warto!!!

Schudłam 48 kg! Przede mną bardzo ważny czas - wyprowadzenie z diety. Jednak, jak mówi mój dietetyk, to będzie naprawdę przyjemny etap diety:)

Wiele osób powie, że stwierdzenie "robisz to dla siebie", "znajdź w sobie siłę", "motywacja to klucz do sukcesu", to tylko czcze gadanie. Ale każdy z nas musi się zastanowić nad tym, czego naprawdę chce i walczyć o swoje marzenia!

Jest ciężko, ale przecież nikt też nie powiedział, że będzie łatwo... Pełen sukces to zawsze wynik długotrwałej, ciężkiej pracy! Dziś to wiem. Pokora, cierpliwość i pracowitość. Tylko one mogą doprowadzić nas do wielkich rzeczy!

Nie poddawajcie się, spełniajcie swoje marzenia!!!!! Wierzę w Was i w Wasz sukces! Każda wygrana bitwa prowadzi Was do pełnego zwycięstwa!

Życzę Wam wytrwałości! Wierzę w to, że macie charakter! Udowodnijcie to sobie!


Kozaczek serdecznie gratuluje Dominice! I nadaje tytuł "Motywatora 2014".Post użytkownika Dominika Gwit.


Dominika Gwit schudła 45 kilogramów - jak wspomina dietę?

Dominika Gwit schudła 45 kilogramów - jak wspomina dietę?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!