Dominika Zasiewska, czyli Wodzianka, w CKM (FOTO)

przejdź do komentarzy

Ja bardzo odcinam kupony od swojej urody - mówi koleżanka Wojewódzkiego.

dominika zasiewska dominika zasiewska/CKM, TVN, KAPiF
Dominika Wodzianka robi karierę. Nie jest to może kariera przez duże "k", ale skoro podająca w show Kuby Wojewódzkiego wodę dziewczyna trafiła na okładkę magazynu dla mężczyzn i budzi skrajne emocje, to już jest coś.

To już jest choćby taka malutka kariera.

Poza CKM Wodzianka udziela wywiadu swojej rodzimej stacji.

Cóż można powiedzieć o pannie Dominice.... Hmmm... Może to, że na intelektualne wyprawy w jej towarzystwie raczej nie ma co liczyć, za to faceci mogą liczyć na coś innego. Bo Wodzianka jest bardzo kochliwa:

Ja bardzo odcinam kupony od swojej urody. Na maksa jadę na tych chłopakach bezlitośnie - mówi. Upsss... Trzeba zatem uważać. Poza tym, żeby się znaleźć w kręgu zainteresowań Wodzianki, trzeba być w odpowiednim wieku.

Ja wolę starszych facetów i to dużo starszych. Ale ludzie bardzo kiepsko na to reagują. Lubię facetów w okularach na maksa. Kocham Kubę! Mnie jest ciężko poderwać, więc ja się trochę sama podrywam. Prawie wszyscy faceci, których znam, mnie podrywają. Więc ja sobie wybieram i się decyduję na jednego. Mogłabym mieć dwie, trzy randki w tygodniu z takim Nergalem, który mieszka w Gdańsku - wyjawia Wodzianka.

Mogłaby, pewnie. Pytanie tylko - czy on by mógł? :)FOTO: FOTO: TVN/ Wojciech Kurczewski
FOTO: KAPiF


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!