Donatan nie zapłacił grupie Percival?

przejdź do komentarzy

Zespół wycofał się z dalszego udziału w projekcie Równonoc.

percival percival/YouTube
Grupa Percival, grająca muzykę z pogranicza słowiańskiego folka zrezygnowała ze współpracy z Donatanem. Jak napisali muzycy, nie wywiązywał się on ze zobowiązań.

Równonoc, czyli płyta, na której Donatan połączył rap z muzyką ludową odniosła ogromny sukces. Krążek sprzedał się doskonale, co zaowocowało statusem potrójnej platyny!

Obok polskich raperów w nagraniach wzięli udział muzycy z zespołu Percival. Teraz postanowili zakończyć współpracę z Donatanem. Dlaczego?

Na Facebooku zamieścili taki komunikat:

Z przykrością informujemy, że zapowiadane koncerty spod znaku Równonoc odbędą się bez naszego udziału. Nasz udział w całym projekcie był wielokrotnie pomijany, żadne obietnice związane z naszym udziałem zarówno w projekcie jak i w koncertach nie zostały dotrzymane, a na koniec odmówiono nam przyrzeczonego już 3 miesiące temu honorarium. Wobec takiego postawienia sprawy wycofujemy się z tego cyrku, co wielu naszych fanów przyjmie zapewne z radością.

Donatan nie kazał długo czekać na odpowiedź.

Nie lubię facebookowych oficjalnych oświadczeń, odpowiedzi na oświadczenia, komunikatów i prób dementowania czegokolwiek. Gdy nie wiadomo o co chodzi zawsze chodzi o pieniądze...z rozmowy z organizatorem wiem że nie dogadali się na temat stawki koncertowej. Tak się składa że komentarz zespołu PERCIVAL powinien zostać skierowany do organizatora koncertów...którym ja nie jestem. Jeżeli zespół jest niezadowolony z propozycji organizatora (stawki ) powinien uzgadniać to z nim a nie wylewać swoje frustracje na profilu. Zwłaszcza że taki komunikat razi we mnie i w projekt. Nie mam sobie nic do zarzucenia we współpracy z zespołem PERCIVAL, promowałem ich jak mogłem zawsze i wszędzie mówiąc o ich muzyce kiedy tylko mogłem...zresztą większość z Was odkryła ich dzięki obecności na płycie - napisał na Facebooku.

I tak oto, kiedy zaczęły się sukcesy, przyszło i polskie piekiełko.


Donatan nie zapłacił grupie Percival?

Donatan nie zapłacił grupie Percival?

Donatan nie zapłacił grupie Percival?

Donatan nie zapłacił grupie Percival?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!