Donatan o Eurowizji: My dla Was NIE wygramy!

przejdź do komentarzy

Zaskakujący wpis na Facebooku producenta.

eurowizja 2014 eurowizja 2014/KAPiF
Czy jest wśród nas ktoś, kto nie kojarzy hitu My Słowianie? Znalezienie takiej osoby z pewnością nie jest łatwe. Wielu Polaków uparcie wierzy, że taki przebój może nam zapewnić zwycięstwo na Eurowizji. Na Facebooku Donatana pojawiła się jednak przekorna informacja - "My dla Was NIE wygramy" - wieści producent. Dlaczego?

Robimy robotę - czerwone dywany - ścianki - konferencje - działamy z pełną mocą aż nam się rowki pocą. Ale nie podniecajmy się proszę żeby nie było jak zwykle że duże nadzieje podnieta a potem rozczarowanie CLEO podchodzi do działania mega profesjonalnie ale..Pamiętajcie że system głosowania na Eurowizji od lat jest taki iż są układy i kraje które głosują na siebie - a Polska takiego układu nie ma
Poza tym gdybyśmy wygrali to w przyszłym roku Eurowizja musiałaby być w Polsce - znowu biedny podatnik wydawałby kasę jak na te stadiony i każdy byłby niezadowolony - więc my dla Was nie wygramy, żeby się Wam żyło lepiej Tego nie zrobi dla Was żaden polityk - CLEO na premiera - Donatan na klucznika skarbca narodowego banku.


Zagłosowalibyście w takich wyborach?
 


Donatan o Eurowizji: My dla Was NIE wygramy!

Donatan o Eurowizji: My dla Was NIE wygramy!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!