Donatella Versace ma specjalną drużynę glam

przejdź do komentarzy

Do zadań specjalnych?

donatella versace donatella versace/© Fame/Flynet
Patrzymy na Donatellę Versace (59 l.) i myślimy sobie: "Gwiazda. Kobieta sukcesu. Świat ma u stóp." Tymczasem okazuje się, że ta gwiazda świata mody ma mnóstwo słabości, z którymi zmaga się każdego dnia.

W ostatnim wywiadzie wiceprezydent grupy Versace i główna projektantka włoskiej marki wyznała, że ma problem z niską samooceną. Donatella często wątpi w słuszność podejmowanych kroków.

Od dawna trenuję ukrywanie swoich słabych stron i braku pewności siebie - mówi projektantka. - Pozwalam wyjść na wierzch tym emocjom tylko wtedy, gdy jestem sama. Pod koniec dnia, myślę sobie wtedy "Czy to było wystarczająco dobre? Następnego dnia budzę się i myślę: "o, tak, to było świetne. Ale zazwyczaj, właśnie wieczorem, mam te pół godziny, w czasie których myślę, że wszystko zrobiłam źle.


Versace zdradza też, że nie przepada za towarzystwem. Najlepiej czuje się we własnym mieszkaniu, zamkniętym na cztery spusty.

Nikt nie chce w to wierzyć, ale moje prawdziwe życie zaczyna się, gdy wracam z pracy, pokazu albo after party, zamykam się w apartamencie i nie chcę o niczym słyszeć. Jestem najbardziej antyspołeczną osobą, jaką możecie sobie wyobrazić. Nawet jeśli nie chcecie w to wierzyć - zapewnia gwiazda świata mody.


Na koniec kilka szczegółów dotyczących codziennych zwyczajów Donatelli. Projektantka wstaje ok. 6.30 - 7.00. Ćwiczy - nie dlatego, że lubi, ale po to, by utrzymać ciało w formie. Potem je lekkie śniadanie.

Po śniadaniu przychodzi pora na makijaż i zrobienie fryzury. Versace nie zajmuje się tym sama, ma "drużynę glam", która maluje i czesze gwiazdę.

Nie wyglądam tak, jak teraz, kiedy wstanę. Potrzebuję trochę pomocy - wyznaje szczerze Donatella.


Teraz czekamy na selfie po przebudzeniu. A swoją drogą - prawda, że sympatyczna babka z tej Donatelli?
Donatella Versace ma specjalną drużynę glam

Donatella Versace ma specjalną drużynę glam

Donatella Versace ma specjalną drużynę glam

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (5): sortuj