Khloe Kardashian po tym, jak ogłosiła ciążę, ma dla nas kolejną zagadkę

przejdź do komentarzy

Jaką?

khloe kardashian khloe kardashian/Instagram:khloekardashian
Khloe Kardashian (33 l.) i jej chłopak Tristan Thompson (26 l.) spodziewają się dziecka – to już pewne. Koko pokazała brzuch i ogłosiła, że jest w ciąży na Instagramie.

Khloe Kardashian chce Wam coś powiedzieć (Instagram)

Kiedy już dotarła do nas ta wiadomość, którą chciała przekazać, możemy zwrócić uwagę na to, co ma na palcu. To ogromny, diamentowy pierścień na palcu serdecznym, który nosi już od dawna. Na zdjęciu z brzuszkiem jest szczególnie wyeksponowany. Pojawiały się już spekulacje, że to pierścionek zaręczynowy, ale Khloe nie potwierdziła tych informacji.

Eksperci od biżuterii twierdzą jednak, że jest on warty 25 tysięcy dolarów i jak najbardziej może oznaczać zaręczyny.

Teraz, kiedy ciąża jest już potwierdzona, może w końcu dowiemy się również tego. Zwłaszcza, że Khloe i Tristan planowali pobrać się jeszcze przed narodzinami dziecka.

Khloe Kardashian pokazała CIĄŻOWY BRZUCH! (Instagram)

Myślicie, że niedługo ogłoszą również zaręczyny albo nawet ślub?

My greatest dream realized! We are having a baby! I had been waiting and wondering but God had a plan all along. He knew what He was doing. I simply had to trust in Him and be patient. I still at times can't believe that our love created life! Tristan, thank you for loving me the way that you do! Thank you for treating me like a Queen! Thank you for making me feel beautiful at all stages! Tristan, most of all, Thank you for making me a MOMMY!!! You have made this experience even more magical than I could have envisioned! I will never forget how wonderful you've been to me during this time! Thank you for making me so happy my love! Thank you to everyone for the love and positive vibes! I know we've been keeping this quiet but we wanted to enjoy this between our family and close friends as long as we could privately. To enjoy our first precious moments just us ❤️ Thank you all for understanding. I am so thankful, excited, nervous, eager, overjoyed and scared all in one! But it's the best bundle of feelings I've ever felt in my life! ❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)❤️

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)❥The day I met you, my life changed. Thank you my love!❥

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!