Dorota Szelągowska: Wychowywał mnie pedofil

przejdź do komentarzy

"Działy się różne rzeczy".

dorota szelągowska dorota szelągowska/© KAPiF
Czy szczerość popłaca? A dokładniej: czy szczerość na wizji popłaca?

Wyznania gwiazd o molestowaniu w dzieciństwie, gwałtach i innych dramatycznych przeżyciach wprawiają fanów w konsternację. Czy będzie tak i tym razem?

Zobacz: Dorota Szelągowska opowiedziała o swoim partnerze (FB)

Na kozetce kanapie w programie Magdy Mołek otworzyła się Dorota Szelągowska.

Miałam wychowanie z mamą, babcią i to był trudny czas. Bardzo. Działy się różne złe rzeczy. Ale nie oddałabym tego, ponieważ to mnie zbudowało. Jakbym mogła cofnąć czas, jakbyś powiedziała: "Hej, możesz cofnąć czas. Nie będziesz miała ojca alkoholika, który był pedofilem. Nie będziesz miała rozwodu rodziców, nie będzie miała różnych rzeczy, ucieczek z matką z domu, bo ojczym postanawia zrobić coś złego" - nie oddałabym tego za nic - mówi Dorota.


Była żona Adam Sztaby ma żal do matki, Katarzyny Grocholi - uważa, że nie dostała od niej wystarczająco dużo uwagi i wsparcia.

Myślę, że nie dostałam tyle wsparcia w dzieciństwie, ile powinnam była dostać. Ale to dlatego, że moja mama miała raka. Moja mama umierała. Moi rodzice się rozwiedli. Miała własne problemy. Myślę, że dała mi tyle miłości ile była w stanie. Ale to chyba nie było wystarczająco - dodaje.


Zdziwieni?

Zobacz: PEDOFIL TRAKTOWANY JAKO OFIARA - NIEMIECKI PROJEKT WALKI Z PEDOFILIĄ WZBUDZA KONTROWERSJE


Dorota Szelągowska: Wychowywał mnie pedofil

Dorota Szelągowska: Wychowywał mnie pedofil

Dorota Szelągowska: Wychowywał mnie pedofil

Dorota Szelągowska: Wychowywał mnie pedofil

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • avatar kozaczek
    gość: Hm 07-03-17, 11:54 cytuj
    Ona jest jakaś niestabilna jak jej matka,która sprostowała tę historię z ojcem czy ojczymem pedofilem.Matka też najpierw opowiada,że musiała ją "ratować" a w innym wywiadzie mówi, że o tym,że był pedofilem dowiedziały się dużo później już po rozstaniu.Dramatyczne historie o ostatnim stadium raka też miały różne wersje a kobiety które z nią leżały pisały o udramatyzowanej prawdziwej wersji,która była inna do tego pociąg matki do nałogowego hazardu,dziwne i pokręcone kobiety.
    Nie masz konta? Zarejestruj się!