Dorota Wellman: Nazywają cię hieną dziennikarską

przejdź do komentarzy

Iza Bartosz tłumaczyła się ze swojej książki w Dzień Dobry TVN.

iza bartosz iza bartosz/Print screen, DD TVN
Iza Bartosz, redaktor naczelna dwutygodnika Gala wystąpiła w piątek w programie Dzień dobry TVN tłumacząc się ze swojej książki o Katarzynie Waśniewskiej pt. Wybaczcie mi.

Powiedziała, że chciała stworzyć portret psychologiczny Katarzyny Waśniewskiej. Nie chodziło jej o to, aby wyjaśnić, co stało się tego tragicznego dnia.

- Od początku ustaliłyśmy z Katarzyną Waśniewską, że na ten temat nie będziemy rozmawiać. Dla mnie w życiu Katarzyny Waśniewskiej jak w soczewce skupiają się problemy wielu kobiet. Są takie kobiety, które nie potrafią sobie poradzić z niechcianymi ciążami.

Dorota Wellman zaripostowała:

- Zarzut nie dotyczył tego, że bronisz Katarzyny Waśniewskiej, tylko, że chcesz zarobić na tej książce. Zazwyczaj o takich osobach mówi się tak, jak napisano o tobie: że jesteś hieną dziennikarską.

- Oczywiście, nie mogę być hipokrytką, jestem dziennikarką, więc za wszystko co robię, dostaję pieniądze. Gdybym mówiła, że napisałam tę książkę za darmo, byłoby to kłamstwem. Cieszę się, że ta książka wyszła - powiedziała na koniec Iza Bartosz.

Cały wywiad możecie zobaczyć TUTAJ.


Dorota Wellman: Nazywają cię hieną dziennikarską

Dorota Wellman: Nazywają cię hieną dziennikarską

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!