DoubleDickDude - ten mężczyzna ma dwa penisy!

przejdź do komentarzy

Pokazał tylko swoje skarby. I jest gwiazdą mediów.

doubledickdude doubledickdude/freedigitalphotos.net
Kobieta z brodą, facet z włosami na twarzy - ludzi od zawsze fascynowały dziwy natury. Dziś jest dokładnie tak samo - mamy XXI wiek, a karierę w internecie robi właśnie mężczyzna... z dwoma penisami.

Mówi o sobie DoubleDickDude. Prawdziwego nazwiska ani twarzy nie ujawnia. Pokazuje za to swoje genitalia - jeszcze wczoraj można je sobie było obejrzeć na twitterowym koncie podwójnie obdarzonego pana, potem konto zostało zawieszone. Dla zainteresowanych fotki nadal są dostępne na innych stronach - szukajcie tu szukajcie tu.

DDD jest już bohaterem mediów - pisały o nim magazyny - Rolling Stone, Cosmopolitan, New York Magazine, pod lupę wzięły go również portale: Jezebell, BuzzFeed, HuffingtonPost.

Ostatnio DoubleDickDude ujawnił się w sieci osobiście - można mu było zadawać pytania, chętnych oczywiście nie brakło.

DDD wyjaśnił, że jego dwa penisy to efekt choroby zwanej diphallią.

Urodziłem się z tym. Nie wchłonąłem w łonie matki brata bliźniaka. To nie jest genetyczne ani zaraźliwe - napisał DDD.

Diphallia jest bardzo rzadkim schorzeniem - dotyka jednego na pięciu i pół miliona mężczyzn w USA.

Posiadacz dwóch penisów wyjaśnił, że oba jego członki są w pełni sprawne (choć ten po prawej jest bardziej czuły). Oba sikają i oba są użyteczne w seksie. DDD rozczarował osobę, która pytała, czy może ze swych penisów zrobić helikopter. Nie, nie może...

DoubleDickDude jest biseksualny. Obecnie ma dwóch partnerów obu płci. Jakoś nie może się zdecydować, z kim mu lepiej.

Jeśli chodzi o seks, DDD zachwala sobie podwójnego penisa. Zapewnia, że nie chciał rezygnować z żadnego ze swych skarbów - choć oczywiście mógł się poddać operacji.

Urodziłem się z tym w jakimś celu - uważa DDD. - Moja mama powiedziała ostatnio, że nie wie dlaczego, ale nigdy nie myślała, że powinno się z tym coś zrobić. Skoro tak jest, tak powinno zostać. I dobrze, że tak zdecydowała, koniec końców jestem jeden na milion.


Jedynym momentem, gdy DDD pomyślał o swoich dwóch penisach, jako o ciężarze, był czas średniej szkoły. Koledzy śmiali się wtedy z niego i mówili, że jest gejem.

A oto co powiedział DoubleDickDude na temat swych kontaktów seksualnych:

Kiedy partnerzy dowiadywali się o jego penisach...
dziewczyny reagowały różnie. Niektóre mówiły WOW. Inne podejrzewały, że jeden penis jest sztuczny. Inne były przestraszone. Kilka lat temu zaprzestałem przypadkowych kontaktów seksualnych. Nie lubiłem tego uczucia pustki w środku, które zostaje po takiej nocy. Czy wcześniej miałem wielu partnerów? Mnóstwo! W większości wypadków dziewczyny reagowały jednak nerwowo, sporo z nich rezygnowało w ostatniej chwili. Faceci NIGDY nie zmieniali zdania. Zawsze tego chcieli, nawet jeśli byli trochę wystraszeni.


A jak wygląda stosunek z podwójnym członkiem? Czy można to robić we wszystkich pozycjach? Czy bohaterem jest jeden penis, czy może oba?

Mój chłopak i moja dziewczyna mogą wziąć je naraz, to normalne. Ale w przeszłości miałem trochę ciaśniejszych partnerów, musiałem wtedy zaczynać od jednego, potem przychodziła kolej na drugi.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!