Dr Irena Eris partnerem festiwalu filmowego w Gdyni

przejdź do komentarzy

Wizażystki marki pomogą w kreowaniu "hollywoodzkiego" looku gwiazd.

eris eris/Mat. prasowe
Marka Dr Irena Eris już po raz drugi jest partnerem Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, który odbywa się w dniach 17 – 22 września.

Aktorki na Festiwalu Filmowym w Gdyni (FOTO)

To jedna z najstarszych imprez filmowych w Europie, promująca na tak wielką skalę rodzimą kinematografię. Co roku widzowie FPFF mają okazję zapoznać się z najnowszymi polskimi produkcjami. O statuetkę Złotych i Srebrnych Lwów, a także szereg nagród indywidualnych rywalizują najciekawsze filmy, premiery i debiuty. Do Konkursu Głównego 43. FPFF zakwalifikowało się 16 filmów; w tym m.in. Zimna Wojna w reż. Pawła Pawlikowskiego czy Twarz w reż. Małgorzaty Szumowskiej. Osiem filmów z Konkursu Głównego będzie miało polską premierę. Do Konkursu Filmów Krótkometrażowych zakwalifikowało się 26 filmów.  

Tak jak Festiwal, marka Dr Irena Eris to tradycja, kunszt i niepowtarzalność. Dr Irena Eris ceni oryginalność, wspiera kobiety w realizacji ich życiowych pasji i celów. Buduje holistyczny świat, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, dopieści zmysły, zatroszczy się o ciało. Odrobinę tego świata zaprezentujemy podczas festiwalowych dni.

Przez cały czas Festiwalu do dyspozycji gości będzie wyjątkowa Strefa Piękna marki Dr Irena Eris, w której nasze wizażystki pomogą w przygotowaniu „hollywoodzkiego” looku”. Jest nam bardzo miło, że możemy towarzyszyć gwiazdom w tym wyjątkowym święcie polskiego kina
– mówi Joanna Łodygowska, szef działu komunikacji marki.


Dr Irena Eris partnerem festiwalu filmowego w Gdyni

W chwilach pomiędzy projekcjami, konsultantki marki zabiorą festiwalowych gości w luksusową podróż po świecie Dr Irena Eris. Dodatkowo marka wyróżni jednego reżysera lub reżyserkę filmów krótkometrażowych za „Najodważniejsze Spojrzenie”. W dzień wielkiej finałowej gali, wizażystki zatroszczą się o gwiazdorski look gości, gdyż właśnie za piękno na czerwonym dywanie podczas 43. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni odpowiada Dr Irena Eris. Relacja z festiwalowego backstag’u przez cały tydzień będzie pojawiała się na profilu magazynu marki Dr Irena Eris – Sense of Beauty na Facebooku.


Prawdziwe piękno w pierwszym Concept store Dr Irena Eris


Dr Irena Eris partnerem festiwalu filmowego w Gdyni

Dr Irena Eris partnerem festiwalu filmowego w Gdyni

Dr Irena Eris partnerem festiwalu filmowego w GdyniPolecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj