Dr Mike - najseksowniejszy lekarz w sieci? (Instagram)

przejdź do komentarzy

Konto 26-latka z New Jersey śledzi ponad milion internautów.

dr mike dr mike/Instagram zrzut ekranu
Do takiego lekarza można by chodzić choćby co tydzień. Młody, przystojny. Od kilku miesięcy zdobywa popularność w internecie. Znacie już Dr Mike'a?

Kim jest dr Mike?Ma 26 lat i jest lekarzem rezydentem w jednym ze szpitali w New Jersey. Podobno urodził się w Rosji. Razem z rodzicami przeprowadził się do Nowego Jorku. Dorastał na Brooklynie. Zawód wybrał podziwiając pracę ojca, który także jest lekarzem.

Dr Mike chce się specjalizować w medycynie rodzinnej lub medycynie sportu. Na razie bliżej mu jednak do specjalizacji... celebryty. Od kilku miesięcy dr Mike jest gwiazdą mediów. Bywa zapraszany do programów, udziela wywiadów. Zaproszono go nawet na wybory Miss America.

Sam skrupulatnie dba o to, by zainteresowanie jego osobą nie malało. Na jego instagramowym profilu regularnie pojawiają się urocze selfie przystojnego lekarza. Czasem zdjęcia są robione podczas dyżuru, innym razem na siłowni lub przed lustrem. Za każdym razem łączy je to, że ich bohater wygląda uroczo.

Poszłybyście po poradę do doktora Mike'a?
Just remember, the difference between a hard day and a productive day is only your outlook 👁 #hospital

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dr. Mike (@doctor.mike)
What better way to clear your mind after a long call shift than to box the night away #nyc #hospitallife 👊🏼🏥 @barlifenyc

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dr. Mike (@doctor.mike)
Happy but extremely tired after a little 15 hour Thanksgiving call shift! 🏥 Still got my pie though 🍰😜 #happythanksgiving

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dr. Mike (@doctor.mike)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj