Drew Barrymore najpiękniejsza

przejdź do komentarzy

"People" ogłosił swoją tegoroczną listę najbardziej urodziwych.

drew barrymore drew barrymore/© Photorazzi
W tym roku tytuł najpiękniejszych osób wg magazynu People przypadł 32-letniej Drew Barrymore.

- Wydaje mi się, że to szczęście sprawia, iż ludzie są piękni - powiedziała Drew w rozmowie z magazynem. - Szczęśliwe osoby są piękne. Stają się lustrem swej radości. Są dni, kiedy czuję się fatalnie i momenty, gdy rozpiera mnie energia 13-latki. Wszystkie one są do przyjęcia. (Zobacz wywiad z DB na oficjalnej stronie magazynu People.)

Aktorka znalazła się na liście już po raz czwarty, jednak dotychczas nigdy jeszcze nie zajęła pierwszego miejsca. Zgodziła się też pozować bez makijażu. Wcześniej udział w takiej nietypowej sesji zdjęciowej brał m.in. Eva Longoria oraz trzy Jessiki - Simpson, Biel i Alba oraz Rihanna i Anne Hathaway.

W rankingu znajeźli się również: Brad Pitt, Angelina Jolie, George Clooney, Oprah Winfrey, Alicia Keys, Sandra Bullock, Leonardo DiCaprio, Tyra Banks i Nicole Kidman, Jennifer Garner, Scarlett Johansson, Matthew McConaughey, Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Jennifer Lopez, Carrie Underwood i Pete Wentz z Fall Out Boy.

A poniżej kilka gwiazd bez makijażu:

Rosario Dawson
Jessica Biel
Rihanna
Katherine McPhee
Drew Barrymore

Kliknij tutaj, aby zobaczyć kompletną galerię, razem w wypowiedziami gwiazd.

My jednak pokochaliśmy Drew nie za jej wygląd, a za ten krótki występ:Miłośnikom aktorki polecamy jej tapety na KrainaTapet.pl

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!