Drew Barrymore: Nie możesz mieć wszystkiego!

przejdź do komentarzy

A Ivanka Trump niech sobie pracuje te 16 godzin na dobę...

drew barrymore drew barrymore/© Fame/Flynet
Ivanka Trump chwaliła się niedawno, że w pracy spędza 16 godzin na dobę. Innymi słowy: musi "urywać się z pracy na godzinę", by móc wykąpać córeczkę i poczytać jej do snu. Resztę robią nianie. Dziewczynka spędza z mamą sobotnie popołudnia i niedziele, a raz w tygodniu(!) towarzyszy jej na lunchu. I zabieganej pani bizneswoman to wystarcza.

Czytaj więcej: Ivanka Trump: Pracuję 16 godzin na dobę. Dzięki temu jestem lepszą matką!

Drew Barrymore twierdzi, że nie wierzy w takie układy. Jej zdaniem kobiety nie mogą mieć wszystkiego: i kariery, i udanego życia rodzinnego.

- Wychowałam się w pokoleniu, które mówiło: "Kobiety mogą wszystko pogodzić". A ja nie sądzę. Uważam, że wtedy coś się sypie. Dobre jest to, że rzeczy, które zostają, stają się ważniejsze. Trzeba dokonywać wyborów. Ja na przykład nie mogę teraz reżyserować - tęskniłabym za córką (6-miesieczną Olivią). Ciężko pracowałam, by osiągnąć w życiu to, co mam, ale o był oczywisty wybór. Musiałam go dokonać.

Głos rozsądku w świecie, w którym młode mamy są wysportowane, wiecznie piękne, wyspane, zapracowane i jednocześnie spełnione w macierzyństwie?
 
 


Drew Barrymore: Nie możesz mieć wszystkiego!

Drew Barrymore: Nie możesz mieć wszystkiego!

Drew Barrymore: Nie możesz mieć wszystkiego!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!