Drugi odcinek 2. edycji Bitwy na głosy

przejdź do komentarzy

Kolejna bitwa o nietykalność w trzecim odcinku. AKTUALIZACJA! Wygrał zespół Kamila!

bitwa na głosy bitwa na głosy/© KAPiF
Już za kilka godzin zobaczymy kolejne starcie gigantów - tym razem w odcinku na żywo wystąpią drużyny Natalii Kukulskiej, Kamila Bednarka, Moniki Kuszyńskiej i Ryszarda Rynkowskiego.

Przypomnijmy, że w dzisiejszym odcinku ekipy walczą o immunitet, czyli bezpieczeństwo w kolejnym odcinku show. Tydzień temu immunitet ten wygrała grupa Edyty Górniak i w następnym odcinku jej drużyna na pewno nie odpadnie z programu.

Jakie drużyny mają nasze gwiazdy i co dzisiaj zaprezentują?

Natalia Kukulska ze swoją warszawską drużyną przeniesie się w czasie. Początek lat 80., hit Michaela Jacksona i choreografia inspirowana jego teledyskami - może być ciekawie. Zobaczymy polską Jennifer Lopez - Monikę Niedek (więcej tutaj) - byłą wokalistkę grupy Queens, oraz Katarzynę Dereń która sprawiła, że Natalia uklękła po jej występie na castingu.

Kamil Bednarek ze swoja ekipą z Brzegu, czyli jego "małej Jamajki" obowiązkowo w stylu reggae - rockowy hit U2 nabierze jamajskiego i bujającego charakteru. Na scenie zadebiutuje siostra Kamila, Kornelia o której więcej przeczytacie tutaj.

Monika Kuszyńska ze swoją łódzką drużyną zrobią niezłe show - zaśpiewają utwór Adele, a towarzyszyć temu będą efekty specjalne w postaci ognia i deszczu jednocześnie. W ekipie Moniki znalazł się Daniel Kwapisiewicz przyszyły aktor, który wygrał walkę z nadwagą - przez rok zgubił 35 kilogramów!

Poznamy również ekipę Ryszarda Rynkowskiego. 16-osobowa grupa reprezentująca Elbląg wykona hit znany z animowanego filmu Król Lew w wytwornej wersji. Nie zabraknie perełek wokalnych, spośród których na pewno na wyróżnienie zasługuje Piotr Jacyno.

W loży ekspertów, tak jak od początku 2. edycji zasiądą Alicja Węgorzewska, Sonia Bohosiewicz i Zbigniew Zamachowski, który mamy nadzieję, bardziej się rozkręci i odważniej będzie wyrażał swoje opinie.

Program poprowadzi niezastąpiony i zabawny Hubert Urbański.

Chcąc obejrzeć to wszystko koniecznie włączcie TVP 2, dzisiaj o 20:05. Zapraszamy do komentowania!

AKTUALIZACJA!

Bezpieczeństwo w następnym odcinku głosami widzów wygrał zespół Kamila Bednarka. Zgadzacie się z takim wyborem telewidzów?Drugi odcinek 2. edycji Bitwy na głosy
Kamil Bednarek

Drugi odcinek 2. edycji Bitwy na głosy
Monika Kuszyńska

Drugi odcinek 2. edycji Bitwy na głosy
Natalia Kukulska

Drugi odcinek 2. edycji Bitwy na głosy
Ryszard Rynkowski

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!