Drugi półfinał Tylko taniec - relacja

przejdź do komentarzy

Kolejni uczestnicy przejdą do finału.

tylko taniec tylko taniec/© KAPiF
Dzisiaj drugi półfinał tanecznego show Polsatu. W Tylko taniec poznamy dwóch kolejnych uczestników, którzy przejdą do finału.

O tym, kto to będzie, zadecydują widzowie za pomocą sms-ów.

Zaczynamy!

Na razie widzimy, że do jury wrócił Alan Andersz.
- Tęskniłem jak cholera - mówi po wylewnym przywitaniu przez Kasię Kępkę.

Top Toys
Alan: Było bardzo dobrze, zabrakło troszeczkę tańca.
Lisza: Energia=Top Toys, doskonałe pomysły, chodzenie w szpagacie, motor, drogocenna energia, macie coś bezcennego, czyli przyjaźń
Malitowski: Damy mnie nie pociągają, nie tańczycie jak damy i to jest komplement. Dla mnie było o wiele lepiej niż na castingu.
Mazurówna: Ja mam gust o wiele bardziej młodzieżowy od reszty jurorów, do niczego się nie mogę przyczepić, to jest przyszłość świata! Nowy Jork przed nimi stoi otworem.
4xzielona gwiazdka.

Joanna Malik Michał Woźnica
Malitowski: [Nagadał się, niewiele zrozumieliśmy] ogólnie - bardzo dobra ocena
Mazurówna: temperament, tempo, świetnie wyrobione ciała,
Lisza: grawitacja dla was nie istnieje, można z wdziękiem i humorem opowiedzieć historię, zaznaczyć relacje między sobą
Ala: Bardzo mi się podobało, było lepiej niż na castingu

Ziemia Myślenicka
Zapowiedziana przez pozytywnie zakręconego pana Piotra Szewczyka
Mazurówna: Michał powiedział, że jest tu coś starego i coś nowego, nie ma tu nic nowego, jest stare, ale jare - oni są młodzi, jest w porządku.
Malitowski: tradycję trzeba szanować, bardzo jest nierówny poziom, mało skomplikowana choreografia, zielona gwiazdka dla pana Piotrka za promowanie tańca ludowego, ale ode mnie czerwona gwiazdka.
Alan: Technika jest różna, myślałem że pokażecie coś, co nas zaskoczy, za słabo dla mnie.
Joanna: brawa za podtrzymywanie tradycji, mieliście na castingu bardziej zróżnicowaną choreografię, układ był równy, muzyka zbyt tradycyjna, to trochę odjęło waszemu tańcowi.
Tylko Krystyna dała zieloną

Tomasz Pałasz step
Malitowski wstał - Tomek, jak Fred Aster wprowadził step na salony, tak ty wprowadzasz go w XXI wiek, cudownie łączysz rytm swoich stóp, reszty ciała i muzyki, nie jesteś tylko tancerzem, ale i artystą.
Lisza: jesteś absolutnie artystą!
Mazurówna: Nie jest to Fred Aster na szczęście, bo to już było, uczysz się od najlepszych, styl świetny, kostium wspaniały, oby tak dalej.
Alan: Początek średnio mi się podobał, wydawało mi się, że wyleciałeś z rytmu, ale to się wszystko rozkręcało, na końcu, jak przywaliłeś na beczce...
4xzielona gwiazdka

Joanna i Jarosław Derybowscy
Alan: Naprawdę to było dobre, przepraszam, że patrzyłem nie na pana, tylko na panią, ale momenty synchroniczne były synchroniczne, bardzo wysokim poziom
Lisza: Poruszona, robicie wrażenie i poruszacie, jesteście artystami, jesteście stworzeni do bycie razem w życiu i na scenie.
Malitowski: Bliżej wam do sztuki niż sportu, macie niesamowite ciała, muszę powiedzieć, że zdecydowanie bardziej podobał mi się pomysł na 1 rurze, i Madonna tańczyła na rurze i Beyonce tańczyła, teraz tańczą Derybowscy.
Mazurówna: Widziałam już wiele tańców i miałam opinię, że zawsze ot jest kiczowate i tandetne, dzięki wam zmieniłam opinię, to jest wysoce artystyczne.

Caro Dance
Krystyna: Pierwszy wasz występ o wiele bardziej mi się podobał, gdzie jest ten nowoczesny zespół, który widziałam ostatnio?
Alan: Ja jestem bardzo zadowolony, że macie takie stroje, bo widać, jak równo tańczycie, mistrzostwo świata.
Joanna: Mnie ten występ podobał się dużo bardziej, to był spektakl taneczny, przemówiliście do mnie i każde z osobna i jako całość
Malitowski: Świetna choreografia, świetnie rozbita przestrzeń i świetnie przygotowane ciała, ja nie mogę się pozbierać.

Arkadiusz Szubiński
Alan: Powiem ci szczerze, że izolację masz bardzo dobrą, masz talent, ale nie jest to jeszcze zbyt dobrze wytrenowane, idź tą drogą, tylko moim zdaniem na ten etap za słabo tańczysz.
Malitowski: Ty debiutujesz dzisiaj jak masz 15 lat, jesteś w półfinale, bo jesteś muzykalny, techniki ci brakuje, ale mam nadzieję, że spotkamy się w następnej edycji
Liszowska: Jak będzie następna edycja, powinieneś przyjść.
Krystyna: Jak na 15 lat, świetnie, jak na półtora roku ćwiczeń - doskonale, ale jak na półfinał takiego programu - za słabo.

Damn Girls
Mazurówna: Włożył jakieś topory, saboty, trzeba było włożyć szpilki, jako go-go girls, do jakiejś dyskoteki, ale muszę dać czerwony.
Joanna: My, aktorzy mówimy: "co nie dograsz, to dowyglądasz", tak jest w tańcu, ten pierwszy był dużo dużo lepszy, wyglądałyście scenicznie teraz wyglądacie trochę jak w prywatnych ciuchach.
Malitowski: Z tancerzami jest tak, że ulegają różnym fascynacjom, gdyby nie było obcasów, tańca jest mało, słabo choreografia.
Alan: Wyglądacie dobrze i na tym bym pozostał, wyglądałyście tak, jakbyście się miały zaraz wywalić.

Monika Musiał
(jej trenerem jest Artur Cieciórski)
Malitowski: Bardzo dobrze łączysz disco i jazz, tworzysz taki disco-jazz, jest zielone.
Krystyna: choreografia 3+, ty jako tancerka 5+.
Alan: Mi się nie podobało połączenie tych stylów, czerwona.
Joanna: Chcesz pokazać, że się zmieniasz - w 1. części stworzyłaś cudowny nastrój, dla mnie w ogóle nie było potrzebne połączenie, ale za 1. część - zielona gwiazdka.

Justyna Możdżonek i Mateusz Brzozowski
Michał: Jesteście bardzo młodzi, jesteście finalistami mistrzostw świata, tańczycie zawodowo, naprawdę rewelacja, zielona gwiazdka.
Alan: Podobało mi się, zielona.
Joanna: Jesteście przeuroczy, miło się na Was patrzy, ale miło to dla mnie za mało na finał
Krystyna: Taniec strasznie tradycjonalny, choreografia bardzo tradycjonalna, ale jesteście młodzi, pełni werwy, zielona.

Do finału przeszli:
Ziemia Myślenicka
oraz
Top Toys

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!