Duża Blondyna

przejdź do komentarzy

Tak o sobie mówi Anna Guzik.

anna guzik anna guzik/Kapif
Znana jest z punktualności. Jeżeli się umawia jest kwadrans przed czasem. Jaka sama mówi o sobie jest akuratną Ślązaczką.

Swoje ciało traktuje jak narzędzie do pracy. Uważa, że aktorzy przywiązują zbytnią wagę do swoich zmarszczek i krągłości. Jak powiedziała w jednym z wywiadów Chcą być nieskazitelnymi gwiazdami, a nie aktorami. A widzowie lubią podobnych do siebie ludzi z krwi i kości, nie plastikowe ikony. Właśnie dzięki takiemu podejściu do życia podbiła serca widzów zarówno jako Żaneta z Na Wspólnej jak i Hela w opałach.

Na co dzień radzi sobie lepiej niż grywane przez nią bohaterki. Nie potrafi wykorzystywać kobiecych sztuczek, ponieważ bliżej jej do walecznego lwa niż przebiegłego lisa. Ania Guzik sama o sobie mówi Potrafię być po męsku zdecydowana, ale nie jestem chamem.

Panna Guzik przyznała, iż mimo pokus show biznesu nadal pokornie po spektaklu ucieka do domu. Nie pławi się w gwiazdorstwie, dzięki temu środowisko aktorskie wyraża się o niej bardzo ciepło.

Od niedawna jest właścicielką mieszkania. Niestety Ania nie ma czasu go urządzać. Jedyne co sobie zafundowała to obszerne łóżko. Na razie sypia w nim sama, ale kto wie co przyniesie przyszłość.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!