Dzieci Brangeliny są śledzone!

przejdź do komentarzy

I to w sieci!

angelina jolie angelina jolie/© Fame/Flynet
I to... przez rodziców!

Gwiazdy są przewrażliwione na punkcie swojego bezpieczeństwa. Zresztą mają ku temu powody, ile razy stalker włamał się do domu, jakiejś sławny lub wysyłał jej listy z pogróżkami?

W zeszłym roku Kanye West wpadł "na genialny"
pomysł, by kupić żonie pancerne auto. Za to kilka miesięcy temu, po napaści jednego z psychofanów na Kim Kardashian raper wzmocnił ochronę dla całej rodziny. Na stalkera skarżyła się również Ariana Grande. Nasłała nawet na niego policję, bo ten wysyłał jej prezenty typu świeczki, bransoletki, czy dynia w okresie Halloweeen. Na koniec historia Seleny Gomez, która zapominała zamykać drzwi wejściowych do domu, a później umierała z przerażenia, gdy słyszała szelest w swojej rezydencji.

Przejdźmy do sedna, Angelina Jolie (39 l.) i jej przystojny mąż, Brad Pitt zatrudnili specjalny zespół do monitorowania sieci. Specjaliści będą sprawdzać wszelkie informacje, jakie pojawiają się w Internecie i dotyczą dzieciaków gwiazdorskiej pary oraz będą monitorować, jakie strony odwiedzają dzieci małżonków. Może Angie martwi się, że jej dzieci znajdą jej nieprzyzwoite zdjęcia z przeszłości?


Dzieci Brangeliny są śledzone!

Dzieci Brangeliny są śledzone!

Dzieci Brangeliny są śledzone!

Dzieci Brangeliny są śledzone!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!