Dziewczyna Rafała Maślaka nieźle o niego dba (FOTO)

przejdź do komentarzy

Właśnie pochwalił się miłą niespodzianką.

rafał maślak rafał maślak/Facebook
Sam o sobie mówi "skromny chłopak z małej miejscowości". Kiedy jeszcze nikt o nim nie słyszał, sam postanowił wziąć się za siebie i urządził sobie amatorską siłownię.Z chuderlaka stał się gorącym przystojniakiem, na tyle, że zyskał tytuł Mistera Polski. Dziś wiele pań zapytuje, czy jego serce jest wolne. Kiedy Rafał Maślak próbował swoich sił w Tańcu z gwiazdami i mówił, że jest zakochany, wielu wiązało go z Agnieszką Kaczorowską. Aktorka jest jednak jedynie przyjaciółką, a Rafał ukrywa swoją wybrankę przed światem:

Dziewczynę mam, ale nie biegam z nią po mediach, nie fotografuję się na ściankach i nie opowiadam o swoim życiu prywatnym na okładkach magazynów. Czy to znaczy, że coś jest ze mną nie tak ? - pisał niedawno na swoim FB.


Od czasu do czasu daje jednak znać o ukochanej i wspomina o związku. Właśnie pochwalił się zdjęciem sypialni, w której zastał pewną niespodziankę:

Wracam w Wawie do domu zmęczony po całym dniu a tu widzę że świątecznie zrobiło się już nawet w sypialni Renifery i inne szmery bajery życzą słodkich snów....


Zapachniało świętami...

 


Post użytkownika Rafał Maślak.


Dziewczyna Rafała Maślaka nieźle o niego dba (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!