Dziewczyny ze słynnej, wielodzietnej rodziny mówią o aborcji

przejdź do komentarzy

Jej rodzice utrzymują się z dzieci.

rodzina duggarów rodzina duggarów/duggarfamily.com
Kojarzycie słynną wielodzietną rodzinę Duggarów? Państwo Duggar mają aż 19 pociech i prowadzą własny reality show, stronę internetową oraz sklep dla rodzin z wieloma dzieciakami. Okazało się, że nie tylko jest popyt na Rodzinę Kardashianów i Honey Boo Boo - rodzina Duggarów przyciągnęła przed telewizory miliony osób, a ich show emitowane jest od 6 lat.

Od kwietnia na antenie TLC pojawi się kolejny sezon, w którym najstarsze dziewczyny z klanu wypowiadają się na temat aborcji. Temat ciekawy - bo wiele osób zarzuca państwu Duggarom, że tyle dzieci to gruba przesada i powinni zainwestować w antykoncepcję. Oczywiście niejednokrotnie spotkali się też z namawianiem na aborcję. W każdym razie najstarsze córki pani Duggar są położnymi i apelują:

- Nikt nie ma prawa odbierać dziecku życia! Aborcja może wydawać się szybkim rozwiązaniem problemu, ale osobiście znam kilka kobiet, które ją zrobiły i żałują tego do dzisiaj. To je prześladuje! Ciąża to odpowiedzialność! Ty odpowiadasz za dziecko, a tobą zaopiekuje się Bóg.

Śledzicie ich losy?

Dziewczyny ze słynnej, wielodzietnej rodziny o aborcji

Dziewczyny ze słynnej, wielodzietnej rodziny o aborcji

Dziewczyny ze słynnej, wielodzietnej rodziny o aborcji

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!