Dzi¶ 3. półfinał Must be the Music 3

przejdĽ do komentarzy

Która dwójka znajdzie się w finale? AKTUALIZACJA! W finale Lemon i Szyperski!

must be the music must be the music/POLSAT/studio69
Już dzisiaj trzeci odcinek półfinałowy Must be the Music. Tylko muzyka. Kolejna ósemka zaprezentuje na scenie swoje umiejętno¶ci wokalne. Mamy nadzieję, że tym razem humor dopisze wszystkim jurorom i zamiast ostrej krytyki usłyszymy same pochwały.

Kto dzi¶ wieczorem będzie walczył o miejsce w finale Must be the Music?

Leszek Sypniewski z Konina, który większo¶ć czasu spędza w Ciechocinku. Gra na akordeonie i ¶piewa dla kuracjuszy własne piosenki. W odcinku eliminacyjnym wykonał wła¶nie jedn± z nich - Ciechocinek, romantyczny wolny rynek. W półfinale również postawi na własny utwór rodem z Kujaw.

Zespół Irena, która szykuje duż± niespodziankę repertuarow±. Tym razem zagra cover, jednak na pewno w swoim poprockowym stylu.

Jakub Szyperski z Inowrocławia, który pewnie trochę obawia się półfinałowego występu. Gdy startował w eliminacjach pierwszy utwór zupełnie mu nie wyszedł i dopiero If You Don't Know Be My Now Simply Red przekonało jurorów, że warto dać Jakubowi szansę. Jednak w półfinale nie będzie już miał możliwo¶ci poprawy. Jak sobie poradzi? Już niedługo się przekonamy.

November Project to niezwykle kolorowa, warszawska kapela reggae. Zespół powstał w ramach warsztatów muzykoterapii, gra i ¶piewa w nim aż 12 muzyków. Jurorów w odcinku castingowym zdobyli bezpo¶rednio¶ci±, optymistycznymi tekstami i podej¶ciem do życia.

Dominika Kurdziel, która jest ¶wietnie znana w branży muzycznej, jurorów w eliminacjach zaskoczyła niekonwencjonalnym opowiadaniem i nastrojowo¶ci± występu. Tym razem wyst±pi z własn± piosenk± i po polsku.

W programie zobaczymy również gitarowo - wokalny duet Backstage Acoustic. Ciekawi jeste¶cie co zaprezentuj± dzisiejszego wieczoru?

24-letnia Ifi Ude, która ¶piewa od dzieciństwa, sama pisze piosenki i teksty, sama aranżuje. Urodziła się w Nigerii, ale wychowała w Polsce. Jej występ będzie na pewno fantastyczny.

Polsko-ukraińsko-łemkowska kapela Lemon. Wokalista zespołu Igor Herbut z Przemkowa w odcinku eliminacyjnym zachwycił jurorów wykonaniem własnej piosenki Litaj ptaszko. To wykonanie i piosenkę pamiętacie na pewno.

A czym dzisiaj zaskocz± nas uczestnicy show? Ogl±dajcie razem z nami, już dzisiaj o 20 na antenie Polsatu.

Która dwójka znajdzie się w finale? Zapraszamy do komentowania poszczególnych występów.

AKTUALIZACJA!

Głosami telewidzów do finału dostali się: Lemon i Jakub Szyperski. Tuż za podium znalazł się zespół November Project. Co my¶licie o wynikach?Dzi¶ trzeci półfinał Must be the Music 3
Backstage Acoustic

Dzi¶ trzeci półfinał Must be the Music 3
Dominika Kurdziel

Dzi¶ trzeci półfinał Must be the Music 3
Ifi Ude

Dzi¶ trzeci półfinał Must be the Music 3
Irena

Dzi¶ trzeci półfinał Must be the Music 3
Jakub Szyperski

Dzi¶ trzeci półfinał Must be the Music 3
Lemon

Dzi¶ trzeci półfinał Must be the Music 3
Leszek Sypniewski

Dzi¶ trzeci półfinał Must be the Music 3
November Project

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!