Dziś 4. półfinał Mam Talent! [SONDA]

przejdź do komentarzy

Za kogo trzymacie kciuki? Głosujcie w sondzie i komentujcie.

mam talent mam talent/© KAPiF
Dla przypomnienia - w ubiegłotygodniowym, trzecim finale Mam Talent! zwycięzcami zostali KONY i Jessica.

Dziś czwarty półfinał. Zobaczcie, kto stanie do rywalizacji:

Marcin Majewski, czyli MADOXX - mieszkał w Paryżu, tam po raz pierwszy wystąpił publicznie. Inspiruje go twórczość Madonny i Mylene Farmer. Z tego, co mówi, jest stworzony do show-biznesu. Kocha scenę, występy i możliwość dawania ludziom emocji, jakich jeszcze nie doznali.

DMC Crew - koszalińska formacja taneczna, zrzesza zarówno uczniów, jak i instruktorów tańca. Zapowiadają, że po ich występie można się spodziewać wszystkiego.
"dziesięć osób - milion pomysłów" - brzmi motto grupy.

Agata Wietrzycka - 11-latka, śpiewa od 7 lat. Fanka Agnieszki Chylińskiej (ale chyba tej dawnej - bo lubi śpiewać mocny rock). Poza tym świetnie się odnajduje w poezji śpiewanej.

Anna Teliczan - 19-latka z Ostródy, studentka dziennikarstwa. Śpiewa od czasów licealnych, jest samoukiem. Do pójścia na casting namówiła ją rodzina i znajomi.

Ocelot Handvoltige - 8-osobowy zespół akrobatów ze Złotoryi. Razem trenują od 4 lat, biorą udział w zawodach, zdobywają medale. Mówią o sobie, że są w światowej czołówce.

Dominika Turek-Dmitriev - ma 12 lat, pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego. Potrafi kręcić 25 kołami hula-hop jednocześnie. Każdego dnia trenuje po 2-3 godziny.

Tomasz Pałasz TAP DJ - 33-latek z Warszawy, nauczyciel w-f i stepowania. Poza tym jest instruktorem windsurfingu, pirotechnikiem i właścicielem agencji artystycznej. Udział w programie ma mu pomóc w szybszym osiągnięciu zamierzonych celów.

Kruk i Blacha - duet tancerzy i beatboxerów, razem od 1993 roku. Obaj prowadzą szkołę tańca, są sędziami na zawodach tanecznych. I choć mówią, że ich talent nie jest
zależny od pieniędzy, mają mnóstwo pomysłów, jak wykorzystać ewentualną wygraną 300 tysięcy złotych.

Za kogo trzymacie kciuki?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!