Dziś finał Mam talent. Kto wygra? [SONDA]

przejdź do komentarzy

Głosujcie w kozaczkowej sondzie!

mam talent mam talent/mamtalent.plejada.pl
Ten finał będzie zdominowany przez wokalistów. W gronie walczących o zwycięstwo mamy dwóch sympatycznych młodych mężczyzn - Piotra Lisieckiego i Kamila Bednarka. Ich fani z pewnością nie będą żałować pieniędzy na sms-y - walka może być ostra.

W grupie finalistów znalazła się też młodziutka wokalistka spod Lublina, Magda Welc. Ciekawe czy jej niedawna niedyspozycja nie przeszkodzi jej w występie?

Na scenie staną także atrakcyjne dziewczyny marzące o karierze piosenkarki oraz tancerze. Za kogo trzymacie kciuki w tej edycji Mam talent?


Oto lista finalistów:

Magda Welc
Ma 11 lat, mieszka w Niedrzwicy Dużej koło Lublina. Śpiewa od 4. klasy podstawówki, jej pasją (poza muzyką są kwiaty). Zapewnia, że jeśli nie wygra programu, jeszcze raz pojawi się na castingach.

Patrycja Malinowska
Mówi o sobie "house manager". Chylińska przepowiedziała jej, że w swoim życiu wygra wszystko... z palcem w nosie.

Sabina Jeszka
22-latka z Rybnika, studiuje w Katowicach na kierunku Turystyka i rekreacja. Pracuje w biurze podróży, jest też instruktorką fitness. Jeśli wygra Mam talent, chce wydać płytę, nadal kształcić swój głos, zamierza także... spłacić długi.

Me Myself And I
Jest to projekt wokalny bazujący na ludzkim głosie. Zespół powstał w 2006 r. z inicjatywy Magdaleny Pasierskiej. W skład wokalnego trio wchodzą: Magdalena Pasierska, Michał Majeran i Piotr Saulik.

Piotr Lisiecki
Gdańszczanin, ma 17 lat, uczy się w LO oraz w szkole muzycznej. Gra na pianinie, śpiewa, komponuje. Kiedy patrzy na konkurentów... Czuję, że nie będzie łatwo. Dla wszystkich mam szacunek i uznanie, ale jakby nie patrzeć, jest to rywalizacja... - mówi.

Ania i Jacek
Pochodzą z Zielonej Góry, studiują wychowanie fizyczne, na co dzień prowadzą zajęcia taneczne w przedszkolach. Ania od 5. roku życia trenowała akrobatykę, od 4 lat trenuje rock and rolla akrobatycznego.

Kamil Bednarek
Uznawany za jednego z faworytów tej edycji show, wykonuje covery, kocha reggae, w internecie jest już gwiazdą

UDS
Tancerze z Lublina. Mają od 16 do 21 lat, są uczniami i studentami. Grupa istnieje od 3 lat, od roku tańczy w składzie, który zobaczymy w finale.

Paweł Ejzenberg
30-latek z Olsztyna. Skończył studia politologiczne, dziś zajmuje się muzyką. Gra i śpiewa w zespole wykonującym covery zagranicznych i polskich przebojów. Jest samoukiem. Jeśli wygra, pieniądze przeznaczy w sprzęt i będzie nadal rozwijać swój talent.

Kasia Sochacka
Ma 20 lat, pochodzi z Pradeł. Studiuje w Krakowie. Śpiewa, pisze wiersze. Mówi, że gdyby wygrała show, zainwestowałaby w swą muzyczną edukację. Chciałaby nagrać płytę i organizować warsztaty muzyczne.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!