Dziś ostatni półfinał Mam Talent! Za kogo trzymacie kciuki?

przejdź do komentarzy

Wieczorem emocji dostarczą między innymi drag queen, akordeonista i Filipińczyk o pięknym głosie.

mam talent mam talent/© KAPiF
Dzisiaj wieczorem odbędzie się ostatni, piąty już półfinał Mam Talent!.

Zobaczcie, kto tym razem stanie do rywalizacji o Wasze głosy. Macie już swoich faworytów?

1. C.T.Group Fresh - tancerze hip hop i street dance - osiem osób z Łomży, tańczących razem od 2002 roku. Chwalą się, że występy przed publicznością nie wywołują już u nich tremy - są przyzwyczajeni do sceny, a konkursy i zawody to ich chleb powszedni.

2. Anna Gogola - 24-letnia wokalistka zespołu występującego na weselach, studentka turystyki. Ma jasny cel - chce utrzymywać się ze śpiewu.

3. Krzysztof Golonka - od 4 lat trenuje freestyle football. Zwycięzca wielu - także ogólnopolskich turniejów. Jak sam mówi, chciałby występować na scenie i dawać profesjonalne pokazy piłkarskiego freestyle'u- także poza Polską.

4.Jacek vel Żaklina - 40-latek z Warszawy, artysta parodysta, występuje ze swoim drag queen show. Od 18 lat jest Żakliną, od 15 lat występuje na scenie. Wśród gwiazd, które parodiuje jest Zbigniew Wodecki i Liza Minelli.

5. Alexander Martinez - pochodzi z Filipin, od 12 lat żyje w Polsce, z żoną i córką. Chce nagrać własną płytę. Do półfinału dotarł dzięki swemu głosowi, którym zachwycił jury i publiczność.

6. Ocelot Szarfa - duet akrobatyczny, który tworzą 26-letni Maciej, były informatyk i 18-letnia Natalia. Występują z grupą Ocelot Foundation, razem trenują od roku.

7. Molo i Frodo - od 10 lat zajmują się tańcem, udzielają się w grupie TITO SQUAD. Wspólnie występują od 3 lat. Pełni zapału, chcą się nadal poświęcać dla kariery.

8. Marcin Wyrostek - ma 27 lat, mieszka w Jeleniej Górze. Gra na akordeonie, skończył Akademię Muzyczną w Katowicach, dziś jest na niej wykładowcą. Już wie, na co wydałby wygrane pieniądze - chciałby kupić w pełni koncertowy instrument do muzyki poważnej i drugi, do muzyki rozrywkowej.

Macie już swoich faworytów spośród tej ósemki uczestników? Jeśli tak, głosujcie w sondzie.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!