Dziś w YCD pierwsze starcie w Casablance (FOTO)

przejdź do komentarzy

Co się będzie działo? <br />

you can dance you can dance/TVN
W dzisiejszym odcinku You Can Dance zobaczymy relację z pierwszych dni spędzonych przez uczestników show w Casablance.

Wśród wyzwań, jakie będą musieli podjąć tancerze, będzie nauka marokańskiego tańca gnawa, pojedynek stoczony z marokańskimi b-bojami, a także nauka tańca krump. Warsztaty z tego stylu prowadził Big Wave, pionier stylu w Europie.

W programie zobaczymy też Braina Van Der Kusta, nieugiętego salsę-kilera. Na sali poleją się łzy, niektórzy nawet opuszczą zajęcia.

W dzisiejszym odcinku wystąpi również pochodzący z Sycylii Luciano Di Natale, który poprowadzi zajęcia z jazzu. Osobowość choreografa wbije dosłownie w podłogę tancerzy. Wieczorem dowiemy się, kto najlepiej zatańczył układ tego "poety tańca".

Zajęcia z hip-hopu poprowadzi Gigi Torres, która współpracuje przy skandynawskiej oraz ukraińskiej edycji show.

Dziś wieczorem przekonamy się, kto z tancerzy nie wytrzymał pierwszych dni i się poddał. Okaże się, że Michał Piróg, który podczas castingów przewidywał, kto nie da rady w Casablance, w wielu przypadkach miał rację...

Bohaterką dzisiejszego odcinka będzie Edyta, która walczy ze zbędnymi kilogramami. Zarówno jurorzy, jak i tancerze obserwowali walkę dziewczyny z jej słabościami - stres, złość i łzy. Czy Edyta da radę? Czy jury pozwoli jej zostać w programie?

Bądźcie z nami - o 21.30 zaczynamy komentowanie You Can Dance na Facebooku!


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!