Dzisiaj trzeci odcinek Bitwy na głosy 2

przejdź do komentarzy

Kto polegnie w muzycznej bitwie? AKTUALIZACJA! Drużyna sióstr Przybysz odpadła z programu. Rynkowski najlepszy!

bitwa na głosy bitwa na głosy/TVP
Już dzisiaj w Bitwie na głosy pierwsza gwiazda razem ze swoją drużyną będzie musiała pożegnać się z programem. Kto to będzie? Tego jeszcze nie wiemy. Wiemy jednak na pewno, że nie będą to drużyny Edyty Górniak z Opola i Kamila Bednarka z Brzegu, które w pierwszym i drugim odcinku, głosami widzów, wygrały nietykalność.

Już za kilka godzin na jednej scenie stanie 128 uczestników, 12 gwiazd i 2 prowadzących. Będą wielkie emocje i dobra zabawa.

Jak zaprezentują się dwie bezpieczne drużyny?

Edyta Górniak sięgnie po dość kontrowersyjny repertuar. Wybrana przez nią piosenka budziła sprzeczne opinie krytyków muzycznych i zwykłych odbiorców. Artystka pokusi się jednak o zupełnie odmienną wersję tego przeboju.

Grupa Kamila Bednarka utrzyma poziom z poprzedniego odcinka i dostarczy wrażeń widzom, którzy na nią głosowali. Drużyna wykona jeden z największych światowych evergreenów. Ciekawi jesteście, jak będzie brzmiał jazzowy standard w aranżacji reggae?

Jaką broń szykują panie?

Siostry Przybysz mają w swojej drużyny wokalistę, który według nich zasługuje na miano polskiego Prince’a. I właśnie repertuar tego wszechstronnego wokalisty siostry wzięły na warsztat do kolejnego odcinka.

Monika Kuszyńska namówi swój zespół na gospelowe klimaty. Grupa z Łodzi zamieni się w prawdziwy chór, który śpiewa nie tylko pięknym głosem, ale również sercem i duszą.

Natalia Kukulska przygotuje utwór, który nie tak dawno był grany przez dj-ów na wszystkich imprezach na świecie. Hit Rihanny bardzo silnie kojarzony z ostrym, dyskotekowym bitem, nabierze nieco lirycznego charakteru.

A czym zaskoczą panowie?

Janusz Panasewicz i jego drużyna pokażą swoje rockowe oblicze. Jedna z najbardziej znanych piosenek Janis Joplin, hipisowska rzeczywistość, wolność i świetna zabawa – to zaprezentuje grupa z Olecka.

Natomiast poznańska drużyna Meza w dzisiejszym odcinku sięgnie po bardziej współczesny repertuar. Grupa Black Eyed Peas stanie się ich inspiracją. O miłości śpiewano już na wiele sposobów, ale ekipa Meza wyrazi ją w oryginalny sposób.

Ryszard Rynkowski postawi na sportową rywalizację. Taneczna eksplozja drużyny z Elbląga przeniesie się również na publiczność w studiu.

Jesteście ciekawi jak wypadną gwiazdy i ich teamy, i kto pierwszy zejdzie z pola bitwy? Nie przegapcie trzeciego odcinka Bitwy na głosy. Dzisiaj o 20:05 w TVP2.

Jak myślicie, kto dzisiaj odpadnie? Zapraszamy do komentowania!

AKTUALIZACJA!

Pierwszą drużyną, która odpadła z programu jest ekipa sióstr Przybysz. Najwięcej głosów widzów otrzymała grupa Ryszarda Rynkowskiego. Zaskoczeni?


Dzisiaj trzeci odcinek Bitwy na głosy 2

Dzisiaj trzeci odcinek Bitwy na głosy 2

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!